darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Neighborhood Garage Sale


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Neighborhood Garage Sale

Gra Neighborhood Garage Sale

Zagrań ogółem
4916
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,80 (95)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34
Gra na telefonPytajnik
Gry znajdź obiekty

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka

Jeśli w czasie gry pojawi się plansza "Connecting to game" lub ciemna plansza, odczekaj ok. 30 sekund do jej zniknięcia.Pytajnik

Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Jest takie powiedzenie, że śmieci jednego człowieka to skarb dla drugiego człowieka. Naszym zdaniem jest to bardzo prawdziwe powiedzenie. Dzisiaj organizujemy sąsiedzką wyprzedaż garażową. To doroczne wydarzenie stało się okazją dla poszukiwaczy skarbów z całego miasta. Każdy może czerpać z wyprzedaży korzyści, zarówno kupujący, jak i sprzedawcy.

Doświadczeni łowcy skarbów wiedzą, że dzisiejsza wyprzedaż garażowa to najlepiej zorganizowane wydarzenie w kraju. Nasi dzisiejsi bohaterowie Karen, Sarah i Thomas są łowcami skarbów. Poszukiwanie unikatowych rzeczy jest ich życiową pasją, a każda wyprawa po nowe łowy, wymaga odpowiednio przygotowanej strategii. Nasi bohaterowie starannie opracowali jak wybrać cel, zaplanować atak, zdobyć cacko i szybko wejść i wyjść z garażu, by szybko udać się do innego sprzedawcy po unikatowy towar. Zrobili nawet mapę, która zawiera wszystkie lokalizacje dla odpowiednich kategorii sprzedawanych dóbr.

Garaże zostały otwarte, a nasi bohaterowie gotowi są na rozpoczęcie targowania i korzystny zakup. Okazje są zazwyczaj gwarantowane w sprzedaży garażowej, ale bohaterowie potrzebują naszej pomocy, by znaleźć wszystkie przedmioty i zabrać je do domu.

Kiedy jest ci smutno i nie czujesz się najlepiej, wkrocz do naszego świata dobrze poukrywanych obiektów, a gwarantujemy, że ich tajemniczy i pozytywny klimat szybko na ciebie wpłyną i cały twój kolejny dzień będzie tak udany, jak tylko można by tego chcieć.

Znajdź obiekty - podobne gry
     
Gra Ice Storm
Gra Ice Storm
Popularność: 2679
Ocena: 5 (7)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Natura jest nad nami, Jej Wysokość jest zawsze większa od nas, większa niż wszystko, co widzimy i czujemy. Jeśli nie uszanujemy jej zasad, będzie dla nas okrutna.

Ice Storm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
  (2679)
Gra Soulmates Forever
Gra Soulmates Forever
Popularność: 3098
Ocena: 4.75 (68)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Frank jest psychologiem i dlatego dobrze wie, że aby miłość nie wygasła, należy pielęgnować ją cały czas. Bardzo kocha swoją żonę Marii i jest przekonany, że jeśli nie dba się o miłość we właściwy sposób, to jedyne czego można się spodziewać, to jej powolne zanikanie.

Soulmates Forever

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (3098)
Gra Saving The Farm
Gra Saving The Farm
Popularność: 2631
Ocena: 4.65 (20)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Prawie wszystko, co jemy, nosimy i używamy pochodzi z roślin i zwierząt, które są uprawiane i hodowane na farmach. Noah jest tego świadomy, ponieważ wszyscy członkowie rodziny byli farmerami.

Saving The Farm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (2631)
Gra Fury of the Mountain
Gra Fury of the Mountain
Popularność: 2427
Ocena: 4.64 (22)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Czy jesteś gotowy na akcję ratunkową? Dziś weźmiemy udział w ewakuacji miasteczka, w którym doszło do erupcji wulkanu. W ostatnich miesiącach odnotowano drobne wstrząsy sejsmiczne wewnątrz wulkanu, ale nikt nie spodziewał się, że do erupcji dojdzie tak szybko.

Fury of the Mountain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (2427)
Gra Spooky Masquerade
Gra Spooky Masquerade
Popularność: 2842
Ocena: 4.64 (22)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Po raz pierwszy w swoim życiu Sharon nie będzie w domu na Halloween. W tym roku postanowiła, że wyjedzie celebrować Halloween na nadmorską wieś do domu swojej babci.

Spooky Masquerade

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (2842)
Gra Halloween Mansion
Gra Halloween Mansion
Popularność: 2114
Ocena: 4.53 (17)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Halloween to święto, które obchodzone jest przed dniem Wszystkich Świętych, świętowanym przez chrześcijan. Halloween jest bardzo popularne i obchodzi je miliony ludzi na całym świecie.

Halloween Mansion

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (2114)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

Dodano: 2023-02-25 - 23:44 przez Szybki komentarz

Wyprzedaże garażowe są niespotykane w Polsce.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024