darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Halloween Mansion


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Halloween Mansion

Gra Halloween Mansion

Zagrań ogółem
2071
Zagrań dzisiaj
2
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,53 (17)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol
Gra na telefonPytajnik
Gry znajdź obiekty

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka

Jeśli w czasie gry pojawi się plansza "Connecting to game" lub ciemna plansza, odczekaj ok. 30 sekund do jej zniknięcia.Pytajnik

Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Halloween to święto, które obchodzone jest przed dniem Wszystkich Świętych, świętowanym przez chrześcijan. Halloween jest bardzo popularne i obchodzi je miliony ludzi na całym świecie. Choć jest to święto religijne, ma tak komercyjną historię, że ludzie zapomnieli lub w ogóle nie wiedzą, że jest to tak naprawdę święto chrześcijańskie. Nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skrótem od All Hallows' E'en, uprzednim All Hallows' Eve, co po polsku oznacza Wigilię Wszystkich Świętych.

Halloween to dzień szczególnie wyczekiwany przez dzieci, ponieważ uwielbiają one gry i rytuały, które mu towarzyszą. Mogą się przebierać za straszne stworzenia, robić lampiony z dyni, grać w różne gry i odwiedzać straszne farmy. Najbardziej znaną zabawą jest gra trick or treat, czyli cukierek, albo psikus. Dzieci przebierają się w kostiumy i chodzą z pojemnikami na cukierki po okolicy, odwiedzając mieszkańców. Gdy ktoś nie chce dać cukierka otrzymuje od dzieci psikusa.

Na farmie Halloween mieszka duch Brandon, czarownica Elsa i Jack O'-Lantern. Każdego roku, gdy nadchodzi Halloween, ich posiadłość odwiedzana jest przez poszukiwaczy chcących zebrać dekoracje na nadchodzące święta. Właściciele posiadłości są bardzo dowcipni i za każdym razem ukrywają swoje przedmioty, by zmusić ludzi do poszukiwań i wspólnej Halloweenowej zabawy.

Czy znasz już całą naszą kolekcję niesamowitych i wciągających gier w poszukiwanie zaginionych rzeczy? Jeśli nie, koniecznie zobacz podobne gry na naszej kolorowej stronie.

Znajdź obiekty - podobne gry
     
Gra Throne of Power
Gra Throne of Power
Popularność: 3250
Ocena: 5 (8)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
W wielkim holu znajduje się potężna sala tronowa, w której stoi Tron Mocy. Tron został ustawiony przez bogów. Jest on wykorzystywany przez nich do oficjalnych ceremonii.

Throne of Power

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
  (3250)
Gra The Invisible Village
Gra The Invisible Village
Popularność: 1877
Ocena: 4.6 (20)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
W filmach bardzo często zdarza się, że ludzie i przedmioty znikają. Ale czy słyszałeś kiedykolwiek o znikającej wiosce? Co byś zrobił, gdybyś był obywatelem takiej znikającej wioski? W jednej chwili jesteś, a w następnej chwili już cię nie ma.

The Invisible Village

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (1877)
Gra The Forgotten Museum
Gra The Forgotten Museum
Popularność: 2283
Ocena: 4.65 (17)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Muzea są bardzo ważnymi instytucjami w naszych czasach. Gromadzą wiele skarbów i sekretów dotyczących historii kraju, sztuki oraz kultury.

The Forgotten Museum

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (2283)
Gra The Outlanders
Gra The Outlanders
Popularność: 2730
Ocena: 5 (6)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Opuszczenie swojego rodzinnego kraju nie jest rzeczą łatwą. Trzeba być bardzo zdeterminowanym, by wyjść poza własną strefę komfortu i zacząć wszystko od nowa w nieznanym.

The Outlanders

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
  (2730)
Gra Twilight Butterflies
Gra Twilight Butterflies
Popularność: 2673
Ocena: 4.71 (51)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Jeśli wierzysz w duchy, to nie jesteś sam. Duchy należą do najbardziej rozpowszechnionych zjawisk paranormalnych. We wszystkich otaczających nas kulturach praktykuje się wiarę w to, że po śmierci dusze naszych bliskich wędrują do innej krainy.

Twilight Butterflies

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (2673)
Gra Trapped in Fearland
Gra Trapped in Fearland
Popularność: 2270
Ocena: 4 (14)
Gry ukryte obiekty
Gry_mysz
Chociaż mogłoby się wydawać, że profesjonaliści nigdy nie potrzebują pomocy, to snując taki osąd może się okazać, że jesteśmy w błędzie.

Trapped in Fearland

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (2270)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024