darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Mapa serwisu Gry Darmowe Online

Mapa strony

Strona główna serwisu Klikarnia.pl

Prezentacja ostatnio dodanych gier online z wszystkich kategorii. Również masz tu możliwość podglądu kilku najwyższej ocenianych oraz najczęściej granych pozycji w naszym całym serwisie z grami online.


Gry Bijatyki Online

Kategoria przedstawia gry walki. Mogą to być walki jeden na jednego lub forma gier platformowych, gdzie musimy wykazać się wirtualną walecznością.


Gry Defense Online

Gry obronne online, gdzie głównym celem jest obrona danego obiektu. Zazębiają się czasem z grami strategicznymi, bądź strzelankami. Zwykle po przejściu poziomu, gdzie udało się pomyślnie obronić obiekt, mamy możliwość odbudowania zniszczeń i dokupienia narzędzi (zwykle broni) które pozwolą lepiej odpierać ataki.


Gry dla Dzieci Online

Kraina baśni, bajek, kolorowych zwierzątek ukazana w grze, która bawi i nierzadko uczy nasze dzieci. Kategoria nie wymagająca wygórowanych zręczności lub skomplikowanego myślenia, a jednocześnie pobudzająca zmysły dziecka.


Gry dla Dziewczyn Online

Ubieranki, moda, randki, dbanie o wygląd, urządzanie wnętrz, gotowanie, opieka nad dziećmi - wszystko to można znaleźć w grach online dla dziewczyn. Pełno różu, spokojnej muzyki oraz kobiecego stylu i wdzięku.


Gry Ekonomiczne Online

Gry online o zarządzaniu, prowadzeniu firmy, którą może być biuro, warsztat, restauracja lub pub. Podstawą jest nie poddać się bankructwu. Celem - osiągnięcie zysku, który pozwoli przetrwać w dalszych etapach lub pozwoli zakupić narzędzia, obiekty, zatrudnić pracowników dla szybkiego rozwoju interesu.


Gry Gotowanie Online

Przygotowywanie i serwowanie pysznych posiłków często wybrednym klientom. Kategoria zazębia się znacznie z grami dla dziewczyn lub ekonomicznymi. Wybrano tutaj gry online, gdzie oprócz zarabiania na posiłkach gracz posiada możliwość ich przygotowania.


Gry Hazardowe Online

Ruletka, Black Jack, Jednoręki Bandyta, Keno, Bingo - znajdziesz tu gry hazardowe online, w których możesz coś wygrać albo dużo stracić. Gry losowe, gdzie oprócz przyjętej strategii o wyniku przeważnie decyduje szczęście. Na początku gracz posiada określoną gotówkę i jego celem jest ją pomnożyć.


Gry Karciane Online

Ciekawe pasjanse i inne darmowe gry karciane online. Wszystko co wiąże się z grami na karty a nie jest mocno związane z grami karcianymi kasynowymi. Niektóre jednak mogą zazębiać się z hazardowymi, ponieważ gracz wygrywa pieniądze lub inne nagrody.


Gry Logiczne Online

Znajdziesz tu interesujące pozycje wymagające ruszenia głową. Celem gier jest osiągnięcie rezultatu przez kombinacje różnych elementów. Gry te nie powinny wymagać użycia zręczności.


Gry Platformowe Online

Znajdziesz tutaj gry online w których nasz bohater jest widziany przeważnie z boku i podąża w jednym z kierunków, omijając przeszkody i unieszkodliwiając wrogów. Celem gier jest najczęściej przechodzenie z poziomu na poziom poprzez pokonywanie określonego dystansu, bądź uzbieranie wymaganej ilości przedmiotów.


Gry Przygodowe Online

Gry online na myślenie i spostrzegawczość. Szukanie przedmiotów i tworzenie z nich kombinacji. Zadania polegające na szukaniu elementów układanki po statycznej lokalizacji, dobieranie ich w całość, łamanie kodów i szyfrów na podstawie znalezionych wcześniej wzorów. Często gry tego typu są rozdzielane dodatkowo na escape, polegające na przeprowadzeniu ucieczki z miejsca, w którym początkowo znalazł się gracz.


Gry RPG Online

Darmowe gry online z kategorii RPG (role playing game) to gry, gdzie jeden lub więcej bohaterów uczestniczy w przygodzie, wypełnia różnego rodzaju misje, otrzymane zwykle od postaci, które spotyka na swej drodze. Boryka się także z pokonanywaniem wrogów, w wyniku czego powiększa swoje doświadczenie. Przy zdobyciu określonej liczby punktów doświadczenia za walkę lub za wypełnianie misji, zwiększa się jego poziom ataku, obrony, liczby punktów życia, umiejętności i innych przydatnych cech. Możliwe jest tutaj również kupowanie uzbrojenia, opancerzenia lub czarów.


Gry Sportowe Online

Darmowe gry sportowe to symulacje wielu dziedzin sportu w aplikacjach online. Przeprowadzanie rozgrywek wymaga zręczności lub podejmowania strategicznych działań (wszelkiego rodzaju menadżery). Najczęściej celami są: zdobycie mistrzostwa, zdobycie dużej ilości punktów lub pieniędzy z kariery.


Gry Strategiczne Online

Strategie to gry online, w których konieczne jest wykazanie się przemyślanymi decyzjami i planowaniem działań. Najbardziej powszechny przykład z tej kategorii: rozbudowujemy swoją armię (nierzadko również budynki do działań wojskowych) i posyłamy ją na bitwę. Celem może być wygranie pojedynczej bitwy bądź też zniszczenie budynków lub bazy przeciwnika.


Gry Strzelanki Online

Wszystko co wiąże się ze strzelaniem z różnego rodzajów broni, a trudno zakwalifikować do innych kategorii gier online. Może to być łuk, pistolet, strzelba czy nawet armata. Wymagane jest tutaj precyzyjne celowanie do przeciwników, którzy mogą uprzykrzyć nam grę.


Gry Ukryte Obiekty

Poszukiwanie wielu ukrytych przedmiotów na planszy, najczęściej na czas. Gry z firmy Hidden4Fun polegają na szukaniu obiektów na dwunastu lub więcej planszach, z czego często pomiędzy poszczególnymi planszami pojawiają się mini gry, takie jak 3 w 1 linii, zuma, szukanie różnic między dwoma obrazkami czy poszukiwanie ciągów ukrytych angielskich słów.


Gry Wyścigowe Online

Zasiadanie za kółkiem samochodu, motocykla, ciężarówki i jazda na czas do przodu lub branie udziału w wyścigach - to główne cechy tych gier. Kategoria powinna się w niniejszym serwisie nazywać "gry motoryzacyjne" ze względu na zawartość pozycji, które de facto wyścigami nie są. Jednak postanowiono wybrać bardziej powszechną nazwę.


Gry z Humorem Online

Żarciki, zabawne sytuacje, psikusy - wyszystko to wiąże się z grami z humorem. Wszystko dla zrelaksowania się, rozluźnienia i szybkiego skutecznego oderwania się od codzienności.


Gry Zręcznościowe Online

Znalazły tu miejsce pozycje wymagające refleksu, dobrej koordynacji ruchów i zdolności manualnych. Duże zazębianie się z innymi typami gier spowodowało, że w tej kategorii znajdą się gry takie, które spełniają opisane wymagania a nie można było ich przyporządkować do jakiejkolwiek innej kategorii.


 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2023