darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Kontakt - Zgłoszenie

Prześlij formularz by wysłać do nas pytanie, informację lub zgłoszenie dotyczące gry

Prosimy o wysyłanie pytań, dotyczących działania witryny, sugestii i zgłoszeń na temat problemów z grami. Przed wysłaniem zapytania proszę zapoznać się z warunkami działania serwisu oraz informacjami gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na możliwe najczęściej pojawiające się pytania.

Konieczne jest podanie prawidłowego adresu e-mail, na który może być wysłane potwierdzenie wysłania zapytania. W przypadku podania niewłaściwego adresu e-mail nie tylko nie będziemy mogli odpowiedzieć na pytania ale również nie otrzymamy jakiejkolwiek informacji.


Twój adres e-mail:

Czego dotyczy Twoje zapytanie:

pomysł, sugestia
problem z działaniem serwisu
problem z grą
inne

Treść:

Przepisz kod z obrazka:

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022