darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Regulamin serwisu Klikarnia.pl

Warunki korzystania z Klikarnia.pl

Dodawanie gier, dodawnie komentarzy

1. Dodając grę w serwisie Klikarnia.pl akceptujesz warunki poniższego regulaminu.
2. Użytkownik oświadcza, że jest autorem zamieszczanych materiałów na stronie Klikarnia.pl i ponosi pełną odpowiedzialność prawną i karną.
3. Użytkownik zgadza się na wykorzystywanie swoich danych do ich przetwarzania, celów marketingowych oraz przesyłania informacji na adres e-mail.
4. Użytkownik może w każdej chwili usunąć swój adres e-mail oraz swoje konto z bazy danych serwisu informując o tym administratora.
5. Zabrania się umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem kogokolwiek oraz treści wulgarnych i niezgodnych z polskim prawem.
6. Zabronione jest reklamowanie stron internetowych w komentarzach. Wszystkie linki zewnętrzne zamieszczone bez zgody administratora będą kasowane a konto użytkownika zostanie zablokowane.
7. Zabronione jest działanie, które może niewłaściwie wpłynąć na funkcjonowanie strony.
8. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia gry lub komentarza w całości lub części bez podania przyczyny.
9. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Użytkowanie serwisu

1. Gracze mogą korzystać z naszej witryny, aby grać bez rejestracji i zachowywać gry. Odwiedzający witrynę będą również mogli oceniać gry oraz przeglądać nowo dodane, oceniane najwyżej i gry, w które inni użytkownicy najczęściej grają.
2. Użytkownik musi zapewnić na własny koszt oprzyrządowanie i połączenia internetowe, które będzie mu potrzebne do uzyskania dostępu i korzystania z serwisu.
3. Użytkownik może korzystać z portalu Klikarnia.pl jedynie w celach zgodnych z polskim prawem.
4. Serwis nie może być wykorzystywany w sposób, który mógłby uszkodzić, zablokować, przeciążyć lub niekorzystnie wpłynąć na jakość serwerów lub sieci, lub zakłócić możliwości innych osób korzystania z serwisu. Zakazane są próby uzyskania nieuprawnionego dostępu do wszelkich usług, kont użytkowników, systemów lub sieci komputerowych, poprzez działania hakerskie, analizowanie haseł lub innymi sposobami. Możemy podjąć wszelkie środki prawne i techniczne dla zapobieżenia naruszeniu tego postanowienia i wyegzekwowania przestrzegania niniejszych warunków.
5. Gry w serwisie Klikarnia.pl zostały umieszczone w zgodzie z ogólnie obowiązującymi warunkami właścicieli witryn, skąd pochodzą. Co do niektórych gier, nie byliśmy w stanie znaleźć żadnych informacji dotyczących praw autorskich lub też informacji takiej nie można otrzymać.
6. Żadna gra w serwisie nie została poddana modyfikacji kodu źródłowego.
7. W przypadku zauważenia gry naruszającej czyjeś prawa autorskie lub inne prawa własności intelektualnej, użytkownik zobowiązany jest powiadomić nas o tym, przesyłając następujące dokumenty:
- opis prawa, które zgodnie z roszczeniem zostało naruszone i opis działania stanowiącego naruszenie
- określenie lokalizacji, w której znajduje się oryginał lub uwierzytelniona kopia dzieła chronionego prawem autorskim
- jeżeli zgłaszający nie jest właścicielem prawa: kopię zezwolenia, w którym zgłaszający otrzymał prawo do korzystania i ochrony takiego prawa
- szczegółową informację, która umożliwi nam zlokalizowanie takiego materiału, poprzez określenie URL lub innej konkretnej lokalizacji gdzie znajduje się materiał, którego naruszenie zgłoszono
- pełne dane zgłaszającego
8. Administrator zobowiązuje się usunąć grę zgłoszoną na warunkach opisanych w punkcie 7
9. Dostarczamy serwis w formie takiej, jaka jest dostępna. Nie udzielamy żadnych wyraźnych gwarancji ani poręczeń dotyczących serwisu.

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022