klikemy śmieszne memy gry napis mały
darmowe gry online wakacje letnie
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Stop The Bus

Gra Stop The Bus

Zagrań ogółem
4245
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 5,00 (1)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale
Gra na telefonPytajnik
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Celem tej towarzyskiej gry karcianej jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku trzema kartami w jednym kolorze. Następnie należy zatrzymać autobus. Asy liczą się jako 11 punktów, a walety, damy i króle jako 10. Trójka kart o tej samej wartości ale innym kolorze daje 30 punktów. Najwyższy wynik, jaki można uzyskać to 31 punktów.

Kiedy autobus przyjedzie pod twoje stanowisko, najpierw dobierasz kartę. Możesz to zrobić z jeszcze nieodkrytych kart, jak i wziąć kartę odrzuconą wcześniej przed innego gracza. Następnie odrzucasz jedną z czterech swoich kart, by pozostać z trzema.

Jeśli jakiś gracz zdecyduje się zatrzymać autobus, bo myśli, że ma dużo punktów, pozostali gracze mają jeszcze jedną turę na podwyższenie swojej puli punktów. Po tej ostatniej turze, ktoś kto ma najniższy wynik punktowy traci żeton na autobus. Jeśli straci je wszystkie, zostajesz z niego wyrzucony i kończy grę.

Gracz, który miał najwięcej punktów w ostatniej grze, rozpoczyna kolejną, zyskując tym samym przewagę.

Staraj się zatem myśleć strategicznie, zachowując od początku gry wysoki wynik swoich kart na wypadek, jakby jakiś gracz przedwcześnie zdecydował się zatrzymać autobus. Przewiduj ile punktów mogą mieć twoi przeciwnicy i sam zatrzymuj autobus, jeśli myślisz, że masz ich więcej.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024