darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Religious Idle


strzałka enter   / Typy gier / Idle lub clicker / Religious Idle

Gra Religious Idle

Zagrań ogółem
1263
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,17 (23)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14
Gry idle lub clicker

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

Opis gry

Powstaje nowa religia, którą sam stworzysz. Czym byłaby religia bez jej wyznawców? Zbieraj ich jak najwięcej klikając przycisk rekrutacji. Zbuduj miejsca kultu swojej religii, by nie musieć ciągle przywoływać ich ręcznie. Miejsca kultu automatycznie przywołają i zachęcą do wyznawania większą ilość wiernych. Nadaj nazwę swojej religii oraz imię boga, którego wierni będą czcić. Oczywiście religia bez datków nie mogłaby zaistnieć. Im więcej masz wiernych, tym więcej datków otrzymujesz. Po prawej stronie ekranu tworzą się religijni fanatycy. To dobry znak. Przydzielaj im funkcje, które obejmą. Mogą oni zwiększać ilość wiernych przyciąganych przez budynki i miejsca kultu (recruiters) oraz zwiększać ilość datków przypadających na jednego wiernego (fundraisers). Większe budynki poczynając od House of Worship wymagają zatrudnienia kapłanów, by można je było zbudować (preachers). Krzyżowcy (crusaiders) będą zdobywać dla ciebie cenne relikty. W dalszym przebiegu gry będą pojawiać się coraz to nowe funkcje. Kupuj reklamę, by szerzyć propagandę religijną i powiększyć maksymalną ilość wyznawców, a następnie spraw, by cały świat wyznawał tylko twoją religię. Wszystkie inne religie, takie jak chrześcijaństwo, hinduizm, buddyzm, islam i inne przejdą do religii zapomnianych, tak jak kiedyś wiara w Zeusa, Atenę i Mithrę.

Idle lub clicker - podobne gry
     
Gra Corporation Tycoon
Gra Corporation Tycoon
Popularność: 2506
Ocena: 3.78 (9)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Zarządzaj korporacją na zasadzie klikania. Kup jakąś gałąź przemysłu. Kup jej więcej, jeśli chcesz ją rozbudować, by przynosiła większe zyski.

Corporation Tycoon

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (2506)
Gra Twitchie Clicker
Gra Twitchie Clicker
Popularność: 707
Ocena: 4.5 (4)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Klikaj i rozwijaj swoje pokojowe centrum streamingowe. Zyskuj nowych subskrybentów i przede wszystkim pieniądze na zakup kolejnych aplikacji, które pomogą ci zarabiać więcej w jednostce czasu.

Twitchie Clicker

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (707)
Gra Idle Hacker
Gra Idle Hacker
Popularność: 1532
Ocena: 3.86 (28)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Hakuj komputery i gromadź niezliczone ilości skradzionej pamięci w postaci kilo, mega, giga i tera bajtów. Na początku musisz klikać niesforny przycisk Hack, by móc rozwinąć pisanie skryptów i zarabiać więcej bajtów na konkretne ulepszenia.

Idle Hacker

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (1532)
Gra Taptastic Monsters
Gra Taptastic Monsters
Popularność: 1371
Ocena: 3.69 (13)
Gry rpg
Gry_mysz
Uśmiercaj kolejne potwory napotkane na twojej ścieżce do chwały. Za zarobione pieniądze ulepszaj siebie, bądź wynajmuj i wznoś na nowe poziomy umiejętności swoich towarzyszy broni.

Taptastic Monsters

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (1371)
Gra GrindCraft
Gra GrindCraft
Popularność: 1691
Ocena: 4.67 (33)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Wydobywaj surowce i za ich pomocą twórz przedmioty, które wyniosą twoje życie na nowy poziom. Twórz coraz lepsze narzędzia, by móc wydobywać szybko i sprawnie coraz twardsze minerały i inne surowce.

GrindCraft

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (1691)
Gra Vloggers Life
Gra Vloggers Life
Popularność: 549
Ocena: 3.4 (15)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Poprowadź własnego vloga i umieszczaj filmy na popularnym kanale, by zyskiwać coraz więcej sławy i pieniędzy. Zarządzaj karierą i stwórz tematyczne filmy, a otrzymasz nagrody.

Vloggers Life

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
  (549)
Pokaż wszystkie gry typu idle lub clicker

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2023