darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Poker Quest


strzałka enter   / Typy gier / Poker / Poker Quest

Gra Poker Quest

Zagrań ogółem
404
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 5,00 (3)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale
Gra na telefonPytajnik
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Rozpocznij przygodę z pokonywaniem niebezpiecznej drogi, podczas której jako rycerz będziesz się musiał zmierzyć z licznymi stworami w tej rozbudowanej grze. Pokonuj wrogów dobierając najlepsze karty w układzie pokerowym.

Ty jako gracz dysponujesz cennymi kartami bazowymi. Te określają sekwencję ich aktywacji oraz wywoływany efekt. Na przykład miecz zadaje obrażenia od kart zgodnie z ich wartością, ale przy parze atak zwiększa się o 50%. Po drodze możesz zdobyć inne karty bazowe. Niektóre z nich będą potężne. Niektóre będą wymagały całkiem pokaźnego układu pokerowego do ich aktywacji, który trudno będzie uzyskać.

Twoi wrogowie również posiadają karty bazowe. Jeśli warunek do ich aktywacji będzie spełniony, wg ich kart, będą one migać i w następnej turze zostaną na tobie użyte.

W grze twój bohater dysponuje zdrowiem, które nie odnawia się po każdej walce. Użyj mięsa gdy znajdziesz się na mapie, by zregenerować 10 punktów zdrowia. Każdy ruch na mapie pochłania mięso. Pilnuj, by ci go nie zabrakło, w przeciwnym wypadku zaczniesz tracić mnóstwo punktów zdrowia podczas każdego ruchu.

Energią możesz ogłuszać wrogów i tym samym wykonać dwa ruchy w jednej turze, a także wytrącić potworowi jego dobre karty z ręki. Za pomocą gemu możesz dobrać dodatkowe karty do ręki.

W grze możesz udoskonalać karty bazowe czyniąc je potężniejszymi. Za pomocą chipów kupuj cenne udoskonalenia w postaci Equipment Slots (maksymalna ilość posiadanych kart bazowych), Number of Cards Drawn (ilość wyciąganych kart do walki w czasie tury), World Map Sight Range (odległość widoku na mapie) oraz Gem Draw (ilość dodatkowych kart, jakie dodadzą się do twojej ręki po użyciu gemu).

Poker - podobne gry
Gra Goodgame Poker
Gra Goodgame Poker
Popularność: 37375
Ocena: 4.72 (436)
Gry goodgame poker
Gry_mysz
Graj w pokera z innymi graczami z Polski za wirtualne pieniądze. Rewelacyjny poker Texas Holdem w wersji multiplayer! Zarejestruj się bezpłatnie, wtedy gra będzie pamiętała Twoje wyniki i osiągnięcia.

Goodgame Poker

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (37375)
Gra Governor of Poker 3
Gra Governor of Poker 3
Popularność: 7909
Ocena: 4.25 (22)
Gry karciane
Gry_mysz
Zostań mistrzem gry w pokera. Odwiedzaj różne miasta, a w nich salony, gdzie rozgrywane są turnieje między graczami z całego świata.

Governor of Poker 3

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (7909)
Gra Mafia Poker
Gra Mafia Poker
Popularność: 2390
Ocena: 3 (13)
Gry karciane
Gry_mysz
Poker wersja Texas Holdem, w którym należy doprowadzać do bankructwa i eliminacji poszczególnych graczy. Decyduj czy chcesz sprawdzać, dokładać pieniądze, podbijać stawkę, czy rezygnować w zależności od układu kart i tego ile inni gracze postawili i jakie mogą mieć szanse na wygraną.

Mafia Poker

serce caleserce caleserce caleserce pusteserce puste
  (2390)

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022