darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Poker Quest


strzałka enter   / Typy gier / Poker / Poker Quest

Poker Quest

Liczba zagrań:

357

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (3)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Rozpocznij przygodę z pokonywaniem niebezpiecznej drogi, podczas której jako rycerz będziesz się musiał zmierzyć z licznymi stworami w tej rozbudowanej grze. Pokonuj wrogów dobierając najlepsze karty w układzie pokerowym.

Ty jako gracz dysponujesz cennymi kartami bazowymi. Te określają sekwencję ich aktywacji oraz wywoływany efekt. Na przykład miecz zadaje obrażenia od kart zgodnie z ich wartością, ale przy parze atak zwiększa się o 50%. Po drodze możesz zdobyć inne karty bazowe. Niektóre z nich będą potężne. Niektóre będą wymagały całkiem pokaźnego układu pokerowego do ich aktywacji, który trudno będzie uzyskać.

Twoi wrogowie również posiadają karty bazowe. Jeśli warunek do ich aktywacji będzie spełniony, wg ich kart, będą one migać i w następnej turze zostaną na tobie użyte.

W grze twój bohater dysponuje zdrowiem, które nie odnawia się po każdej walce. Użyj mięsa gdy znajdziesz się na mapie, by zregenerować 10 punktów zdrowia. Każdy ruch na mapie pochłania mięso. Pilnuj, by ci go nie zabrakło, w przeciwnym wypadku zaczniesz tracić mnóstwo punktów zdrowia podczas każdego ruchu.

Energią możesz ogłuszać wrogów i tym samym wykonać dwa ruchy w jednej turze, a także wytrącić potworowi jego dobre karty z ręki. Za pomocą gemu możesz dobrać dodatkowe karty do ręki.

W grze możesz udoskonalać karty bazowe czyniąc je potężniejszymi. Za pomocą chipów kupuj cenne udoskonalenia w postaci Equipment Slots (maksymalna ilość posiadanych kart bazowych), Number of Cards Drawn (ilość wyciąganych kart do walki w czasie tury), World Map Sight Range (odległość widoku na mapie) oraz Gem Draw (ilość dodatkowych kart, jakie dodadzą się do twojej ręki po użyciu gemu).

Poker - podobne gry
Gra Mafia Poker
Gra Mafia Poker
Popularność: 1949
Ocena: 3 (13)
Gry hazardowe
Gry_mysz
Poker wersja Texas Holdem, w którym należy doprowadzać do bankructwa i eliminacji poszczególnych graczy. Decyduj czy chcesz sprawdzać, dokładać pieniądze, podbijać stawkę, czy rezygnować w zależności od układu kart i tego ile inni gracze postawili i jakie mogą mieć szanse na wygraną.

Mafia Poker

serce caleserce caleserce caleserce pusteserce puste
  (1949)
Gra Governor of Poker 3
Gra Governor of Poker 3
Popularność: 6421
Ocena: 4,26 (17)
Gry hazardowe
Gry_mysz
Zostań mistrzem gry w pokera. Odwiedzaj różne miasta, a w nich salony, gdzie rozgrywane są turnieje między graczami z całego świata.

Governor of Poker 3

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (6421)
Gra Pokah - Jong
Gra Pokah - Jong
Popularność: 2247
Ocena: 3,14 (7)
Gry karciane
Gry_mysz
W określonym czasie spróbuj wydobyć ze stołu jak najwięcej silnych układów pokerowych. Możesz wyjmować tylko te karty, które nie są przyblokowane przez inne i mają przynajmniej jeden bok wolny.

Pokah - Jong

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
  (2247)
Gra Vegas Poker
Gra Vegas Poker
Popularność: 7166
Ocena: 3,9 (21)
Gry hazardowe
Gry_mysz
Zagraj w pokera przeciwko pięciu komputerowym przeciwnikom. Podnoś stawki, sprawdzaj, wycofuj się przy niekorzystnych kartach lub dobrze blefuj.

Vegas Poker

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (7166)
Gra Goodgame Poker
Gra Goodgame Poker
Popularność: 36917
Ocena: 4,72 (435)
Gry hazardowe
Gry_mysz
Graj w pokera z innymi graczami z Polski za wirtualne pieniądze. Rewelacyjny poker Texas Holdem w wersji multiplayer! Zarejestruj się bezpłatnie, wtedy gra będzie pamiętała Twoje wyniki i osiągnięcia.

Goodgame Poker

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (36917)
Gra Texas Holdem Bonus
Gra Texas Holdem Bonus
Popularność: 5443
Ocena: 3,11 (28)
Gry hazardowe
Gry_mysz
Gra w pokera Texas Holdem z krupierem w kasynie. Zaczynasz od 250 dolarów. Na początku decyduj czy grasz za 5 czy za 25 dolarów. Po otrzymaniu dwóch pierwszych kard decydujesz, czy grasz dalej czy tracisz pierwszą postawioną stawkę.

Texas Holdem Bonus

serce caleserce caleserce caleserce pusteserce puste
  (5443)
Pokaż wszystkie gry typu poker

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021