darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Pirate Islands Nonograms

Gra Pirate Islands Nonograms

Zagrań ogółem
9610
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,87 (150)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34
Gra na telefonPytajnik
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Rozpocznij ciekawą piracką przygodę po oceanach i znajdź ukryte skarby, rozszyfrowując układanki. Na twojej drodze do sławy znajduje się wiele różnych wysp do odkrycia i poznania. Żeby dobrać się do skarbów na nich, będzie trzeba pokonać liczne zadania logiczne i odgadnąć co znajduje się wewnątrz układankowych pól.

Układanki polegają na odgadywaniu w którym miejscu znajdują się w nich użyteczne elementy, a w których dziury, skały, wiry wodne i inne tego typu złe rzeczy. Nie warto nie nich klikać, ponieważ robiąc to, zostanie to uznane za pomyłkę i tracisz jedno z trzech żyć.

Kolumny i wiersze mają oznaczenie ile przydatnych rzeczy, które trzeba wydobyć znajduje się wewnątrz nich. Jeśli kolumna posiada np. cyfrę 6, a sama składa się z sześciu pól, znaczy to, że w całej kolumnie trzeba kliknąć wszystkie pola, by je odkryć. Każda cyfra oznacza pełen ciąg trafień jedno obok drugiego, bez przerw.

Jeśli natomiast przy kolumnie lub wierszu znajdzie się np. takie coś: 3 1, oznacza to, że na całej długości lub szerokości znajdują się trzy elementy obok siebie oraz jeden element dalej. Pomiędzy 3 elementami a tym jednym znajduje się jedna lub więcej przerw, czyli przeszkód.

Jeśli wypełnisz warunki rzędu lub kolumny, zostanie ona oznaczona białym kolorem. Te z kolorem żółtym wymagają jeszcze rozpracowania.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024