darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Phase 10

Gra Phase 10

Zagrań ogółem
689
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 3,67 (6)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste
Gra na telefonPytajnik
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Celem tej karcianej gry jest zrealizowanie wyznaczonego zadania i pozbycie się wszystkich kart z ręki, zanim zrobi to przeciwnik. Zadaniem może być zgromadzenie na przykład trzech kart o tej samej wartości, czterech kart o rosnącej wartości, sześciu jednego koloru i inne. Szczegóły zadania masz pod przyciskiem pytajnika. Zadania mogą być podzielone na fazy. Wypełnienie na przykład zadań fazy pierwszej, przeniesie cię do fazy drugiej.

W każdej turze musisz pociągnąć kartę z zakrytego stosu po prawej, by móc wyrzucić inną kartę do śmieci po prawej. Zamiast ciągnąć kartę z zakrytego stosu, możesz też pociągnąć kartę ze śmieci, jeśli akurat pasuje do twoich kart do wypełnienia zadania.

Oprócz wrzucania kart do śmieci, możesz się ich pozbywać dokładając je do wypełnionego już zadania. Jeśli np. zadaniem będzie stos trzech kart rosnących i zostało ono wypełnione kartami: 6,7 i 8, to możesz do niego dołożyć zarówno 5, jak i 9, które będą spełniały warunek zadania, rozszerzając ilość kart. Swoich kart może się pozbywać dokładając je do wypełnionych zadań nawet twoich przeciwników. W ten sposób w jednej turze możesz pozbywać się więcej niż jedną kartę. Pozbywanie się masowo kart ma sens, kiedy już wypełniłeś zadanie, w przeciwnym razie nie wiesz do końca jakie karty są ci potrzebne do skompletowania zadania i potrzebujesz ich wielu.

Gra posiada mocne karty specjalne, które np. zastępują każdą inną, automatycznie się wpasowując do zadania lub służące do zablokowanie przeciwnika na jedną turę.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024