klikemy śmieszne memy gry napis mały
darmowe gry online wakacje letnie
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Mighty Party

Gra Mighty Party

Zagrań ogółem
1751
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,20 (10)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14
Gra na telefonPytajnik
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Przeżyj fascynującą przygodę wraz z drużyną potężnych bohaterów w tej uzależniającej strategicznej grze turowej. Wykaż się umiejętnościami taktycznymi przeciwko oddziałom nieprzyjacielskich kreatur.

Rozmieszaj karty bohaterów na polu bitwy, by zaatakowały wrogie jednostki lub głównego nieprzyjacielskiego dowódcę, jeśli w linii nie będą rozmieszczeni jego podwładni. Śmierć dowódcy to natychmiastowe zwycięstwo. Z drugiej strony postaraj się nie dopuścić do śmierci swojego bohatera, nie dając się zepchnąć do defensywy.

Zbieraj karty członków swojej małej armii, ulepszając je, kiedy tylko znajdą się na to środki. Dobierz najlepszych wojowników i championów do stawienia czoła najtwardszym z wrogów. W oknie ekipy u dołu masz jednostki, które nie uczestniczą w bitwach, a u góry te aktywne. Ulepszenia jednostki można dokonać tylko wtedy, kiedy bohater osiągnie nowy poziom oraz masz wystarczającą ilość złota do tego, by go lepiej wyszkolić.

Towarzysz swojemu głównemu bohaterowi na jego ścieżce postępu. Zdobywaj wraz z nim nowe poziomy doświadczenia i umiejętności, pozwalające mu na stanie się potężniejszym. Wraz z osiągniętym poziomem gildii zostaną odblokowane całkiem nowe miejsca.

Jeśli zabraknie ci złota, udaj się co pewien czas do kopalni tego kruszcu w celu rozbicia jak największej ilości złotych posągów. Korzystaj z codziennych prezentów, jakie oferuje gra.

W zamku staczaj bitwy z innymi bohaterami z całego świata. Wygrana udostępnia ci kufer ze skarbami.

Ruszaj w przygodę za pomocą sterowca, by zmierzyć się z pięcioma dowódcami zdobywając cenne nagrody i ulepszenia.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024