darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Mighty Party

Mighty Party

Liczba zagrań:

1599

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,20 (10)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Przeżyj fascynującą przygodę wraz z drużyną potężnych bohaterów w tej uzależniającej strategicznej grze turowej. Wykaż się umiejętnościami taktycznymi przeciwko oddziałom nieprzyjacielskich kreatur.

Rozmieszaj karty bohaterów na polu bitwy, by zaatakowały wrogie jednostki lub głównego nieprzyjacielskiego dowódcę, jeśli w linii nie będą rozmieszczeni jego podwładni. Śmierć dowódcy to natychmiastowe zwycięstwo. Z drugiej strony postaraj się nie dopuścić do śmierci swojego bohatera, nie dając się zepchnąć do defensywy.

Zbieraj karty członków swojej małej armii, ulepszając je, kiedy tylko znajdą się na to środki. Dobierz najlepszych wojowników i championów do stawienia czoła najtwardszym z wrogów. W oknie ekipy u dołu masz jednostki, które nie uczestniczą w bitwach, a u góry te aktywne. Ulepszenia jednostki można dokonać tylko wtedy, kiedy bohater osiągnie nowy poziom oraz masz wystarczającą ilość złota do tego, by go lepiej wyszkolić.

Towarzysz swojemu głównemu bohaterowi na jego ścieżce postępu. Zdobywaj wraz z nim nowe poziomy doświadczenia i umiejętności, pozwalające mu na stanie się potężniejszym. Wraz z osiągniętym poziomem gildii zostaną odblokowane całkiem nowe miejsca.

Jeśli zabraknie ci złota, udaj się co pewien czas do kopalni tego kruszcu w celu rozbicia jak największej ilości złotych posągów. Korzystaj z codziennych prezentów, jakie oferuje gra.

W zamku staczaj bitwy z innymi bohaterami z całego świata. Wygrana udostępnia ci kufer ze skarbami.

Ruszaj w przygodę za pomocą sterowca, by zmierzyć się z pięcioma dowódcami zdobywając cenne nagrody i ulepszenia.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021