darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Microsoft Jewel


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Microsoft Jewel

Gra Microsoft Jewel

Zagrań ogółem
14461
Zagrań dzisiaj
8
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,24 (38)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14
Gra na telefonPytajnik
Gry trzy w jednej linii

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Przekładaj kryształy, by usunąć je z gry i sprawić tym samym przesunięcie paska z mnożnikiem trochę dalej. Mnożnik ten również wskazuje na którym obecnie poziomie się znajdujesz.

Wypełnienie mini zadań po lewej stronie ekranu, polegających na wydobyciu z układanki określonych kryształów bardzo mocno podnosi wynik punktowy, a zatem również zbliża cię do kolejnego poziomu, czyli przesunięcia mieniącego się paska. Po uzyskaniu przepustki na kolejny poziom plansza zostaje przetasowana, aktualne bonusowe kryształy nie znikają i wtrącone mogą zostać do układanki elementy właściwe dla tego etapu. Takimi elementami będą na przykład ciemne kamienie, które należy zesłać na dno, by uzyskać dodatkowy bonus punktowy lub diamenty, które trzeba rozbić wybuchem.

Tworząc linie z czterech elementów, tworzysz kryształ bonusowy z bombą, a tworząc z pięciu elementów kształt T lub L tworzysz ładunek zdolny zlikwidować wszystko w pionie i poziomie od niego. Linia prosta z pięciu elementów daje kryształ, który jest w stanie usunąć wszystkie wskazane przez niego na planszy elementy jednego rodzaju. Wybuchające elementy bonusowe nie łączą się ze sobą.

Gra kończy się w momencie, gdy na planszy zabraknie jakiegokolwiek ruchu, za pomocą którego można by było cokolwiek dopasować.

Trzy w jednej linii - podobne gry
     
Gra Winter Jewels Saga
Gra Winter Jewels Saga
Popularność: 4039
Ocena: 4.22 (9)
Gry logiczne
Gry_mysz
Likwiduj diamenty z planszy przesuwając je do odpowiednich linii. Docieraj do celu podanego u góry ekranu, jakim jest zdobycie określonej ilości punktów żeby zakwalifikować się do kolejnego etapu.

Winter Jewels Saga

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (4039)
Gra Super Candy Jewels
Gra Super Candy Jewels
Popularność: 5683
Ocena: 4.67 (12)
Gry logiczne
Gry_mysz
Ciesz się słodką przygodą pełną cukierków i spróbuj ukończyć 120 unikalnych poziomów. Zaznacz minimum 3 cukierki tego samego rodzaju, aby je usunąć.

Super Candy Jewels

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (5683)
Gra Candy Rain 6
Gra Candy Rain 6
Popularność: 52377
Ocena: 4.25 (93)
Gry logiczne
Gry_mysz
Staraj się wydobywać z układanki podaną w zadaniu planszy ilość słodyczy, żeby przejść na kolejną. Masz do tego ograniczoną liczbę ruchów, jakie możesz wykorzystać.

Candy Rain 6

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (52377)
Gra Vegetables Match 3
Gra Vegetables Match 3
Popularność: 6232
Ocena: 4.45 (49)
Gry logiczne
Gry_mysz
Gra trzy w jednej linii z warzywami w roli głównej. Przesuwaj pola z cebulą, papryką, bakłażanem i innymi smacznymi oraz zdrowymi warzywami tak, by utworzyć grupę minimum trzech identycznych jarzyn.

Vegetables Match 3

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (6232)
Gra Farm Of Dreams
Gra Farm Of Dreams
Popularność: 12578
Ocena: 4.49 (39)
Gry logiczne
Gry_mysz
Świetna gra typu trzy w jednej linii. Zbieraj z planszy poszczególne dobra farmerskie i eliminuj srebrne bloki. Jeśli usuniesz wszystkie srebrne bloki, zaliczysz bieżący poziom i przejdziesz na kolejny, nieco trudniejszy.

Farm Of Dreams

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (12578)
Gra Garden Tales 2
Gra Garden Tales 2
Popularność: 123718
Ocena: 3.95 (199)
Gry logiczne
Gry_mysz
Druga część krasnoludowej opowieści w układanie elementów w ogrodzie. Leśne owoce, kwiaty, liście i wiele innych elementów związanych z ogrodem i drzewami należy tak przesuwać, by bardzo efektywnie przechodzić poziomy wypełniając ich cel podany u góry.

Garden Tales 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (123718)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2023