darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Klondike


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / Klondike

Klondike

Liczba zagrań:

207534

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,53 (1072)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Zacznij nowe życie na dalekich kresach Ameryki Północnej!
Ojciec naszych znajomych zaginął tam szukając złota. Nadeszła Twoja kolej, aby poznać ten świat pełen przygód i uczynić go swoim nowym domem.
Ta kraina ma wszystkie rodzaje materiałów, które mogą przydać się w twoich zadaniach, podwiń rękawy i zabierz się do pracy, a z pomocą Eskimosów szybko wybudujesz swoją kolonię! Odblokuj nowe terytoria i odkryj tajemnice tej fascynującej krainy w przygodowej grze online - Klondike!

Jak zacząć? Na początku zajmij się pojawiającymi się po lewej stronie zadaniami, które nie tylko wprowadzą cię w grę, ale również otrzymasz dzięki ich wypełnianiu nagrody. Przydziel Eskimosów do pracy nad rąbaniem drewna do tartaku, by produkować kłody. Wskaż drzewa, z jakich mają być produkowane. Zbieraj plony z grządek i sadź nowe. Wszystkie dobra produkcyjne możesz sprzedawać, po prostu wejdź w magazyn. Pod głazami, krzewami, drzewami i surowcami natrafisz na schowki z cennymi bądź rzadkimi przedmiotami. Możesz również odkrywać tajemnice o krainie Klondike. Zdobywaj przedmioty do specjalnych kolekcji. Jeśli zbierzesz całą kolekcję, będziesz mógł wymienić ją na nagrodę.

Wznoszenie budynków produkcyjnych wymaga różnych przedmiotów na różnych etapach budowy. Podstawowe przedmioty można uzyskać w spichlerzu. Po prostu połącz ze sobą dwa różne surowce, które możesz czasem w prosty sposób gdzieś zebrać. Inne przedmioty do budowy należy znaleźć, otrzymać w zamian za zebraną kolekcję, bądź wyprodukować w warsztatach.

Koniecznie zarejestruj się do gry. Dzięki temu po zalogowaniu cały twój postęp zostanie zapamiętany!

Szmaragdy! Dzięki szmaragdom kupisz rewelacyjne przedmioty lub budynki. Odblokujesz nowe nasiona lub inne rzeczy przydatne do upiększenia całej okolicy, którą potem zachwycisz znajomych lub innych graczy. Zdobywaj je wypełniając zadania, przechodząc na nowe poziomy doświadczenia bądź kupując je. Korzystaj z nadarzających się niekiedy ofert promocyjnych na kupno szmaragdów.

Znajomi są ci potrzebni w tej grze. Bez nich w pewnej fazie nie będziesz w stanie wypełniać zadań. Wyjdź z pełnego ekranu. U góry masz ikonki z innymi graczami Klondike. Dodaj ich jako znajomych, być może zaakceptują twoje zaproszenie i będzie można wymieniać się z nimi dobrami oraz odwiedzać ich. Kliknij na mały kwadratowy przycisk u góry z dwoma ludzikami, by pokazać listę kolejnych graczy Klondike. Jeśli masz znajomych z Facebooka, bądź z konta Google, możesz im wysłać informacje, by oni także przystąpili do gry i zostali również twoimi znajomymi Klondike. Masz także możliwość wysłania e-maila do znajomych, którzy nie mają kont na Facebooku lub Google, by przyłączyli się do wspólnej zabawy. Znajomi mogą ci podarować przedmioty, których nie jesteś w stanie wytworzyć. Odwiedzaj ich w poszukiwaniu skarbów oraz cennych żył złota. Jeśli na taką natrafisz, zostaniesz niesamowicie obdarowany. Zakwateruj u siebie znajomego, jeśli ma dla ciebie pracować. Oprócz Eskimosów będziesz miał dodatkowe ręce do pracy. Po prostu zakwateruj go i przydziel mu zajęcie tak samo jak przydzielasz je Eskimosom.

Na mapie krainy Klondike widnieją lokalizacje twojej krainy. Żeby się tam dostać w poszukiwaniu rzadkich skarbów, musisz mieć wymagane do danej lokalizacji sprzęty, np. lampę naftową i namiot. Jeśli znalazłeś je podczas przygód, bądź wytworzyłeś w spichlerzu, możesz wyruszyć na wielkie poszukiwanie cennych przedmiotów. Nakarm swoje psy przed wyjazdem, by miały na to energię. Może to być na przykład kasza. Żeby dostać się do bardziej odległych krain, musisz dysponować lepszymi saniami, zdolniejszymi pokonywać większe odległości.

Jeśli gra nie wyświetla ci się po polsku, zmień język przy ekranu logowania u góry po prawej.

Pełny ekran uzyskasz klikając na następujący przycisk po prawej stronie ekranu:

klondike pełen ekran

Wciśnij Esc by wyjść z trybu pełnego ekranu.

Sieciowe gry online - podobne gry
Gra Świat Marzeń
Gra Świat Marzeń
Popularność: 22487
Ocena: 3,87 (83)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Wejdź do Świata Marzeń. W zaciszu swojego domu możesz się teraz przenieść do tej cudownej, kolorowej krainy z Twoich snów. Dzieją się tutaj rzeczy niezwykłe znacznie częściej niż w świecie rzeczywistym.

Świat Marzeń

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (22487)
Gra Goodgame Galaxy
Gra Goodgame Galaxy
Popularność: 7925
Ocena: 4,46 (55)
Gry strategiczne
Gry_mysz
Zaloguj się do gry i rozpocznij swoją przygodę z kosmosem. Zostań najlepszym zarządcą swojej własnej stacji kosmicznej w całej galaktyce.

Goodgame Galaxy

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (7925)
Gra Wiejskie Życie
Gra Wiejskie Życie
Popularność: 266817
Ocena: 4,26 (1155)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Spokojne życie na wsi i praca na farmie. Siej i zbieraj plony, hoduj zwierzęta, kupuj sprzęt farmerski, budynki i dekoracje. Zarejestruj się i zacznij prawdziwą zabawę! Wysyłaj i przyjmuj prezenty od znajomych, których łatwo możesz tu poznać.

Wiejskie Życie

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (266817)
Gra Goodgame Big Farm
Gra Goodgame Big Farm
Popularność: 168162
Ocena: 4,85 (2663)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Zarządzanie farmą na najwyższym poziomie. Wytwarzaj przeróżne dobra farmerskie i zarabiaj na tym krocie. Zbieraj doświadczenie i przechodź na nowe, wyższe poziomy, na których będzie można rozwinąć bardziej skrzydła dzięki dostępowi do lepszych budynków, upraw, większego terenu farmy oraz wielu więcej udogodnień.

Goodgame Big Farm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (168162)
Gra Goodgame Empire
Gra Goodgame Empire
Popularność: 283742
Ocena: 4,76 (4020)
Gry strategiczne
Gry_mysz
Strategia multiplayer rozgrywana w czasie rzeczywistym. Zbuduj i ulepszaj swój zamek. Stawiaj nowe budynki, werbuj żołnierzy do ataku lub obrony.

Goodgame Empire

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (283742)
Gra Goodgame Mafia - Goodgame Gangster
Gra Goodgame Mafia - Goodgame Gangster
Popularność: 711718
Ocena: 4,81 (6056)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Mafia, gangsterzy i kariera kryminalna. Zostań największym gangsterem w dziejach wielkiego miasta. Spełniaj misje dla ojca chrzestnego.

Goodgame Mafia - Goodgame Gangster

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (711718)
Pokaż wszystkie gry typu sieciowe gry online

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2020-09-12 - 08:54 przez klondike

panała

Dodano: 2020-08-12 - 22:01 przez klondike

klondie

Dodano: 2018-12-11 - 09:55 przez darek

gdzie roztopic lod

Dodano: 2018-07-24 - 15:36 przez Haneczka2612

Hej Zaczynam od nowa ...na innej str. nie moge wejść... zapraszam do znajomych

Dodano: 2017-12-20 - 21:08 przez Angelika666

Super gra

Dodano: 2016-04-28 - 18:41 przez daria

fajna gra

Dodano: 2016-02-01 - 17:29 przez andziulka72

nie potrafię zalogować się na grę dlaczego?

Dodano: 2016-01-12 - 18:32 przez Sheo

Może być

Dodano: 2015-12-07 - 22:26 przez omundsen

welkome frends

Dodano: 2014-09-29 - 09:23 przez Kosowianka

Znikają mi kury, krowy i owce. Czy ktoś wie dlaczego?

Dodano: 2014-09-05 - 21:44 przez ziomek 8768365

extra gra

Dodano: 2014-09-05 - 14:44 przez g66

fajna gra

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022