darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Klondike


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / Klondike

Klondike

Liczba zagrań:

210609

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,53 (1076)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Zacznij nowe życie na dalekich kresach Ameryki Północnej! Ojciec naszych znajomych zaginął tam szukając złota. Nadeszła Twoja kolej, aby poznać ten świat pełen przygód i uczynić go swoim nowym domem.
Ta kraina ma wszystkie rodzaje materiałów, które mogą przydać się w twoich zadaniach, podwiń rękawy i zabierz się do pracy, a z pomocą Eskimosów szybko wybudujesz swoją kolonię! Odblokuj nowe terytoria i odkryj tajemnice tej fascynującej krainy w przygodowej grze online - Klondike!

Jak zacząć? Na początku zajmij się pojawiającymi się po lewej stronie zadaniami, które nie tylko wprowadzą cię w grę, ale również otrzymasz dzięki ich wypełnianiu nagrody. Przydziel Eskimosów do pracy nad rąbaniem drewna do tartaku, by produkować kłody. Wskaż drzewa, z jakich mają być produkowane. Zbieraj plony z grządek i sadź nowe. Wszystkie dobra produkcyjne możesz sprzedawać, po prostu wejdź w magazyn. Pod głazami, krzewami, drzewami i surowcami natrafisz na schowki z cennymi bądź rzadkimi przedmiotami. Możesz również odkrywać tajemnice o krainie Klondike. Zdobywaj przedmioty do specjalnych kolekcji. Jeśli zbierzesz całą kolekcję, będziesz mógł wymienić ją na nagrodę.

Wznoszenie budynków produkcyjnych wymaga różnych przedmiotów na różnych etapach budowy. Podstawowe przedmioty można uzyskać w spichlerzu. Po prostu połącz ze sobą dwa różne surowce, które możesz czasem w prosty sposób gdzieś zebrać. Inne przedmioty do budowy należy znaleźć, otrzymać w zamian za zebraną kolekcję, bądź wyprodukować w warsztatach.

Koniecznie zarejestruj się do gry. Dzięki temu po zalogowaniu cały twój postęp zostanie zapamiętany!

Szmaragdy! Dzięki szmaragdom kupisz rewelacyjne przedmioty lub budynki. Odblokujesz nowe nasiona lub inne rzeczy przydatne do upiększenia całej okolicy, którą potem zachwycisz znajomych lub innych graczy. Zdobywaj je wypełniając zadania, przechodząc na nowe poziomy doświadczenia bądź kupując je. Korzystaj z nadarzających się niekiedy ofert promocyjnych na kupno szmaragdów.

Znajomi są ci potrzebni w tej grze. Bez nich w pewnej fazie nie będziesz w stanie wypełniać zadań. Wyjdź z pełnego ekranu. U góry masz ikonki z innymi graczami Klondike. Dodaj ich jako znajomych, być może zaakceptują twoje zaproszenie i będzie można wymieniać się z nimi dobrami oraz odwiedzać ich. Kliknij na mały kwadratowy przycisk u góry z dwoma ludzikami, by pokazać listę kolejnych graczy Klondike. Jeśli masz znajomych z Facebooka, bądź z konta Google, możesz im wysłać informacje, by oni także przystąpili do gry i zostali również twoimi znajomymi Klondike. Masz także możliwość wysłania e-maila do znajomych, którzy nie mają kont na Facebooku lub Google, by przyłączyli się do wspólnej zabawy. Znajomi mogą ci podarować przedmioty, których nie jesteś w stanie wytworzyć. Odwiedzaj ich w poszukiwaniu skarbów oraz cennych żył złota. Jeśli na taką natrafisz, zostaniesz niesamowicie obdarowany. Zakwateruj u siebie znajomego, jeśli ma dla ciebie pracować. Oprócz Eskimosów będziesz miał dodatkowe ręce do pracy. Po prostu zakwateruj go i przydziel mu zajęcie tak samo jak przydzielasz je Eskimosom.

Na mapie krainy Klondike widnieją lokalizacje twojej krainy. Żeby się tam dostać w poszukiwaniu rzadkich skarbów, musisz mieć wymagane do danej lokalizacji sprzęty, np. lampę naftową i namiot. Jeśli znalazłeś je podczas przygód, bądź wytworzyłeś w spichlerzu, możesz wyruszyć na wielkie poszukiwanie cennych przedmiotów. Nakarm swoje psy przed wyjazdem, by miały na to energię. Może to być na przykład kasza. Żeby dostać się do bardziej odległych krain, musisz dysponować lepszymi saniami, zdolniejszymi pokonywać większe odległości.

Jeśli gra nie wyświetla ci się po polsku, zmień język przy ekranu logowania u góry po prawej.

Pełny ekran uzyskasz klikając na następujący przycisk po prawej stronie ekranu:

klondike pełen ekran

Wciśnij Esc by wyjść z trybu pełnego ekranu.

Sieciowe gry online - podobne gry
Gra Battle Pirates
Gra Battle Pirates
Popularność: 665
Ocena: 4.56 (9)
Gry strategiczne
Gry_mysz
Gra rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie, gdzie konstruujesz swoją bazę wojskową na ograniczonej obszarem ziemią na wielkim oceanie.

Battle Pirates

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (665)
Gra Rycerze i Księżniczki
Gra Rycerze i Księżniczki
Popularność: 35328
Ocena: 4.19 (58)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Weź udział w niesamowitej przygodzie w grze Rycerze i Księżniczki. Prowadź swoją farmę, zajmuj się gotowaniem lub uczestnicz w turniejach rycerskich.

Rycerze i Księżniczki

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (35328)
Gra Royal Story
Gra Royal Story
Popularność: 27649
Ocena: 4.4 (63)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Zawitaj w królewskim farmerskim świecie. Swoją przygodę zaczynasz na malutkim skrawku baśniowego lądu z niewielką liczbą grządek i tylko jedną maszyną produkcyjną.

Royal Story

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (27649)
Gra Charm Farm
Gra Charm Farm
Popularność: 5774
Ocena: 4 (20)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Rozwijaj swoją magiczną farmę i zostań największym magiem w grze. Farma znajduje się w zaczarowanym lesie. Potrzebna nam twoja pomoc, by przywrócić jej wszystkie magiczne moce i piękno z dawnych lat.

Charm Farm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (5774)
Gra Goodgame Empire World War III
Gra Goodgame Empire World War III
Popularność: 3875
Ocena: 3.6 (15)
Gry strategiczne
Gry_mysz
Gra strategiczna twórców słynnego Goodgame Empire o tematyce futurystycznych wojen. Starannie zbuduj swoją bazę wojskową, by dostarczała ci elitarne jednostki oraz posuwała wszelkie badania technologiczne mocno naprzód.

Goodgame Empire World War III

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
  (3875)
Gra VIP Spades
Gra VIP Spades
Popularność: 1171
Ocena: 5 (2)
Gry karciane
Gry_mysz
Gra karciana Piki umożliwiająca rozgrywanie partii pomiędzy graczami z całego świata. Zagraj jako gość, żeby spróbować zagrać z graczami komputerowymi, czyli botami.

VIP Spades

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
  (1171)
Pokaż wszystkie gry typu sieciowe gry online

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2018-12-11 - 09:55 przez darek

gdzie roztopic lod

Dodano: 2018-07-24 - 15:36 przez Haneczka2612

Hej Zaczynam od nowa ...na innej str. nie moge wejść... zapraszam do znajomych

Dodano: 2017-12-20 - 21:08 przez Angelika666

Super gra

Dodano: 2016-04-28 - 18:41 przez daria

fajna gra

Dodano: 2016-02-01 - 17:29 przez andziulka72

nie potrafię zalogować się na grę dlaczego?

Dodano: 2016-01-12 - 18:32 przez Sheo

Może być

Dodano: 2015-12-07 - 22:26 przez omundsen

welkome frends

Dodano: 2014-09-29 - 09:23 przez Kosowianka

Znikają mi kury, krowy i owce. Czy ktoś wie dlaczego?

Dodano: 2014-09-05 - 21:44 przez ziomek 8768365

extra gra

Dodano: 2014-09-05 - 14:44 przez g66

fajna gra

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022