darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Idle Zoo Safari Rescue


strzałka enter   / Typy gier / Idle lub clicker / Idle Zoo Safari Rescue

Gra Idle Zoo Safari Rescue

Zagrań ogółem
2663
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,64 (14)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34
Gra na telefonPytajnik
Gry idle lub clicker

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Gra w zoo typu Idle, gdzie kupujemy zwierzęta generujące dochody. Kliknij na dane zwierzę, by zebrać zarobioną przez niego monetę i wznowić tym samym jego pracę. Możesz kupić ulepszenia, które spowodują, że zwierzę będzie cały czas pracować, a ty nie będziesz za każdym razem zbierać od niego monet, by tą pracę wznowiło.

Podstawą jest ulepszanie zwierzaków. Dzięki temu będą zarabiać więcej. Jeśli przekroczysz pewien poziom ulepszenia o wartości 25, 50, 100, 200, 300, 400, 500 itd. zwierzaki otrzymają specjalny bonus, który wyniesie ich zarobki na nowy poziom.

Na przyciskach u dołu po prawej masz prezenty do odebrania i wyzwania. Jeśli sprostasz tym wyzwaniom, otrzymasz nagrody. Wracaj do gry po jednym dniu, albo po kilku godzinach, by odkryć nowe wyzwania.

Kiedy już zarobków nie wystarcza, a zwierzaki zbyt wolno generują dochód, by szybko pozwolić sobie na jakiś nowy zakup, możesz nacisnąć przycisk u dołu po lewej z rozbitą kopułą i wydobywającymi się z niej listkami, by uwolnić wszystkie zwierzaki. Gra zacznie się od nowa, ale już z pewnym dodatnim procentem do wszystkiego, co pozwoli wszystko przeprowadzać szybciej. Każda zebrana gotówka zwiększy ilość listków, przyczyniających się do zwiększenia mnożnika procentowego.

Z pomocą lornetki wyrusz na safari za pieniądze lub poczekaj na darmową okazję. Znajdź ikonki zwierząt, które zgromadzisz w swojej kolekcji. Jeśli zbierzesz wszystkie 4 części ikonki danego zwierzęcia, otrzymasz bonus do niego.

Co jakiś czas staraj się pamiętać o nakarmieniu zwierzaków snackami. Dają podwojenie dochodów przez 15 minut. Snacki możesz dawać nawet co chwilę, powodując przedłużenie czasu ich działania.

Idle lub clicker - podobne gry
     
Gra Oil Tycoon 2
Gra Oil Tycoon 2
Popularność: 430
Ocena: 4.5 (4)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Ulepszaj swoje imperium platform wiertnicznych na morzu, by zwiększać swoje zyski. Zapoznaj się z wszystkimi funkcjami i przyciskami w grze, żeby dobrze prosperować.

Oil Tycoon 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (430)
Gra Hotel Tycoon
Gra Hotel Tycoon
Popularność: 476
Ocena: 3.5 (8)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Hotelowy clicker, w którym pomnażasz pieniądze i kupujesz za nie rzeczy przyspieszające ich pomnażanie. Masz 3 źródła dochodów: z aktywnego klikania i przytrzymywania przycisku myszki, dochód czasowy oraz dochód pasywny, który możesz co jakiś czas zbierać pod przyciskiem passive income.

Hotel Tycoon

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
  (476)
Gra Idle Startup Tycoon
Gra Idle Startup Tycoon
Popularność: 501
Ocena: 5 (1)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Rozwijaj firmę od jej podstaw, by generowała coraz większe dochody. Poszczególne piętra generują produkty, po które musisz wjechać windą i przewieźć je do magazynu.

Idle Startup Tycoon

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
  (501)
Gra Idle Ants
Gra Idle Ants
Popularność: 455
Ocena: 4.5 (2)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Zarządzaj kolonią mrówek i z ich pomocą zbieraj okruszki z różnych znalezionych kawałków jedzenia. Kolonia musi być stale rozwijana za pieniądze otrzymane ze sprzedanych kawałków, które twoje robotnice przyniosły.

Idle Ants

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (455)
Gra Idle Food Empire Inc
Gra Idle Food Empire Inc
Popularność: 826
Ocena: 5 (2)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Wybuduj swoją fabrykę zdrowej żywności i zostań milionerem dzięki licznym zyskom. Uprawiaj sałatę, truskawki, arbuzy, miętę, lawendę, marchewki, pomidory, a nawet żeń-szeń.

Idle Food Empire Inc

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
  (826)
Gra Shopping Mall Tycoon
Gra Shopping Mall Tycoon
Popularność: 1353
Ocena: 4.63 (8)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Stwórz alejkę ze sklepami, gdzie przechadzający się klienci będą wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze. Licz swoje zyski i udoskonalaj swoje sklepy.

Shopping Mall Tycoon

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
  (1353)
Pokaż wszystkie gry typu idle lub clicker

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024