darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry zręcznościowe / Gods of Arena HTML5


strzałka enter   / Typy gier / Bijatyki / Gods of Arena HTML5

Gods of Arena HTML5

Liczba zagrań:

508

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,18 (11)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Przenieś się do starożytnych czasów Spartakusa, pełnych brutalnych walk i tłumów żądnych rozlewu krwi na arenach. Zostań managerem grupy gladiatorów, którzy będą walczyć dla twojej chwały i zysków. Walki toczą się na arenie, gdzie zdobywasz miasta i przechodzisz do kolejnych. Zdobyte miasto daje dostęp do znacznie lepszego sprzętu. Oprócz tego podejmuj zadania poboczne na ulicach, plaży, w lesie itp. Rób to dla zwiększenia dochodów lub otrzymania w nagrodę jakiegoś unikalnego przedmiotu. Pamiętaj, że im większy zysk będzie ci obiecany za zwycięstwo w misji, tym trudniej będzie pokonać przeciwników. Poziom trudności rośnie wraz z postępem w grze.

Na mapie co pewien czas będzie pojawiał się handlarz, u którego możesz nabyć rzadkie i unikalne przedmioty oraz hazardzista, gdzie będzie można obstawić zakład na któregoś z gladiatorów. Sklep sprzedaje standardowe przedmioty, w które i tak trzeba wyposażyć gladiatorów, by byli bardziej uzbrojeni i opancerzeni. Niektóre z nich posiadają pewne cechy, które możesz wykorzystywać w trakcie walki po naciśnięciu ikonki u dołu.

Na rynku kupujesz niewolników, których wcielasz do swojej ekipy jako gladiatorów. Nabywają oni doświadczenie, dzięki któremu rosną w siłę. Od piątego poziomu wzwyż przydzielaj gladiatora do jakiejś specjalizacji (w sklepie pojawi się obok jego postaci znak zapytania). Dzięki specjalizacji twój wojownik będzie o wiele silniejszy, posiądzie jakieś cechy specjalne oraz będzie mógł używać niedostępnych dotąd dla niego przedmiotów. Każda specjalizacja posiada 5 poziomów. Na najwyższym otrzymujesz doskonałego specjalistę w swojej dziedzinie, potrafiącego najlepiej władać bronią.

Gra jest odnowiona do wersji HTML 5.

Bijatyki - podobne gry
Gra Rum and Gun
Gra Rum and Gun
Popularność: 364
Ocena: 4,2 (5)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Stań się nieustraszonym piratem nie stroniącym od rumu. Walcz z pojawiającymi się na twojej drodze wrogami i olbrzymimi stworami.Kiedy twoje zdrowie nie pozwoli ci iść dalej ze względu na odniesione rany, wypij flaszkę rumu, żeby się zregenerować.

Rum and Gun

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (364)
Gra CATS: Crash Arena Turbo Stars
Gra CATS: Crash Arena Turbo Stars
Popularność: 638
Ocena: 3,87 (23)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Rozpocznij fascynujące walki robotów. Zbuduj swoją konstrukcję i zmierz się z konstrukcjami, jakie stworzyli twoi rywale. Wyposaż swój kadłub w broń, kółka i elementy specjalne, by twój projekt stawał się nie do pokonania.

CATS: Crash Arena Turbo Stars

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (638)
Gra Heroic Quest
Gra Heroic Quest
Popularność: 490
Ocena: 4,36 (11)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Wybierz jednego z trzech bohaterów i postaraj się przeżyć jak najdłużej w walce z potworami. Uzyskuj rekordowe dystanse, jakie udało ci się osiągnąć, przedostając się wgłąb terytorium wroga.

Heroic Quest

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (490)
Gra Jail Prison Break 2018
Gra Jail Prison Break 2018
Popularność: 660
Ocena: 2,82 (11)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Niektórzy więźniowie są skazywanie niesłusznie. Czyny, których nie popełnili, zabiorą im długie lata spędzone za kratkami. Dzisiejszemu więźniowi trzeba pomóc w ucieczce z więzienia.

Jail Prison Break 2018

serce caleserce caleserce 34serce pusteserce puste
  (660)
Gra Thai Fu 2
Gra Thai Fu 2
Popularność: 924
Ocena: 3,92 (12)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Zmierz się z najsilniejszymi i najsprawniejszymi przeciwnikami na arenie w tej trójwymiarowej bijatyce jeden na jednego. Wybierz z całej gamy różnorodnych fighterów.

Thai Fu 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (924)
Gra Zombies Eat My Stocking
Gra Zombies Eat My Stocking
Popularność: 309
Ocena: 3,67 (3)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Zombie zjadają naszej dzielnej bohaterce wszystkie pończochy. Pora z tym skończyć. Wciel się w nią i zakończ dominację głodnych zombiaków w swojej miejscowości.

Zombies Eat My Stocking

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (309)
Pokaż wszystkie gry typu bijatyki

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022