darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Dungeon Descender


strzałka enter   / Typy gier / Strategie turowe / Dungeon Descender

Dungeon Descender

Liczba zagrań:

506

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (2)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Interesująca walka w lochach. Przemieszczaj się i walcz z bestiami, żeby zdobyć klucz do wyjścia i uciec do następnego lochu. Przemieszczanie się oraz walka odbywają się turami. Bestie atakujesz najpierw podchodząc do nich. Następnie one mają ruch, a potem twój atak. Pola z czerwonymi wykrzyknikami oznaczają, że gdy tylko na nich staniesz, zostaniesz natychmiast zaatakowany w kolejnej turze.

Na ikonce postaci widnieje u dołu na niebiesko wartość ataku oraz liczba punktów zdrowia. U góry widnieje atrybut związany z noszonym przedmiotem.

W lochach znajdują się liczne skrzynie ze skarbami. Mogą się w nich znajdować mikstury lecznicze, nowe bronie krótkie, jak i długodystansowe, tarcze obronne, a nawet zaklęcia. Twój bohater może nosić tylko jedną rzecz w danej chwili (nie dotyczy to klucza do wyjścia). Wszystkie bronie i zaklęcia zużywają się. Widać to w górnej ikonce twojego bohatera. Z kolei tarcze mają limit odporności na uderzenia.

To jak sobie poradzisz na danym poziomie, będzie miało wpływ na kolejny. Wszystko co posiadasz, jak i cały twój stan zdrowia przenosisz dalej. Dlatego opłaca się otworzyć wszystkie skrzynie, by skorzystać z umieszczonych skarbów w ich wnętrzu, zanim udasz się dalej.

Strategie turowe - podobne gry
Gra Settlers of Albion
Gra Settlers of Albion
Popularność: 696
Ocena: 4,5 (2)
Gry strategiczne
Gry_mysz
Buduj osady na mapie i ulepszaj je w różny sposób. Settler of Albion to turowa gra strategiczna, gdzie masz mnóstwo czasu na przemyślenie swoich ruchów i zaplanowanie ich we właściwy sposób.

Settlers of Albion

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (696)
Gra Backyard Heroes
Gra Backyard Heroes
Popularność: 901
Ocena: 3,71 (7)
Gry strategiczne
Gry_mysz
Prowadź osiedlowe bitwy dzieciaków. Zdobywaj coraz bardziej śmiercionośne przedmioty i wyposażaj w nie podwórkowych bohaterów, by stawali się coraz lepsi, wytrzymalsi i silniejsi.

Backyard Heroes

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
  (901)

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022