darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strzelanki / Battalion Commander


strzałka enter   / Typy gier / Strzelanki arcade widok z góry / Battalion Commander

Gra Battalion Commander

Zagrań ogółem
892
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,00 (5)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste
Gra na telefonPytajnik
Gry strzelanki arcade widok z góry

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka
LPM: użycie ataku specjalnego

gra na telefon
Opis gry

Oryginalna i nietypowa strzelanka arcade. Podążaj wraz ze swoimi towarzyszami broni i zwalczaj pojawiających się po drodze nieprzyjacielskich żołnierzy. Uwalniaj po drodze wszystkich więźniów i wcielaj ich do ekipy, by rosła w siłę i dysponowała coraz to większą siłą ognia. Zbieraj monety i turkusowe gwiazdki doświadczenia, by móc kupować liczne ulepszenia oraz napotykać coraz lepszych żołnierzy na swej drodze i dołączać ich do grupy. Wypełniaj misje, za które otrzymasz potężną ilość doświadczenia. Celem jest przebycie 1500 metrów i zmierzenie się z dwoma bossami.

Przedzieraj się przez linie wroga, zyskując po drodze nowych żołnierzy, by siła twojego ognia była zdolna odeprzeć nawet najlepsze umocnienia obronne. Twój oddział składa się z dowódcy, który musi utrzymać się przy życiu jak najdłużej, by kontynuować misję oraz ze startowych i zdobytych po drodze żołnierzy wspomagających.

Twoim celem jest przedarcie się jak najdalej w głąb linii wroga. Jeśli się to nie uda, będzie kolejna szansa po zakupie udoskonaleń w sklepie za zdobyte monety. Żeby jednak te udoskonalenia były dostępne, konieczne będzie awansowanie na kolejne rangi wojskowe. Bez tego będzie bardzo ciężko się poruszać w głąb terenów nieprzyjaciela.

W miarę postępu zyskujesz również nowe ataki specjalne, które możesz zwyczajnie zakupić w sklepie. Twój początkowy atak to bomba. Aktywujesz go po napełnieniu, klikając przyciskiem myszki w dowolne miejsce.

Twój dowódca może zdobywać nowe bronie oraz umiejętności pozwalające mu z tych broni lepiej korzystać. W menu dowódcy możesz wybrać nowy lub stary atak specjalny, a także broń, jaką będzie się posługiwał twój dowódca.

Strzelanki arcade widok z góry - podobne gry
    
Gra Space Blaze 2
Gra Space Blaze 2
Popularność: 537
Ocena: 4 (5)
Gry strzelanki
Gry_klawiatura_mysz
Zasiądź za sterami statku kosmicznego i strzelaj do wszystkiego, co napotkasz na swej drodze. Na początku masz prosty statek, nie nadający się za bardzo do trudnej walki.

Space Blaze 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (537)
Gra Gospace
Gra Gospace
Popularność: 282
Ocena: 3.33 (6)
Gry strzelanki
Gry_klawiatura
Pokonuj poszczególne sektory kosmosu, strzelając do meteorów i wrogich statków. Każdy sektor posiada jasno określony cel, jakim może być przetrwanie przez pewien czas, zebranie określonej ilości monet, osiągnięcie konkretnego poziomu doświadczenia itp.

Gospace

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
  (282)
Gra Neon Blaster
Gra Neon Blaster
Popularność: 333
Ocena: 4 (3)
Gry strzelanki
Gry_klawiatura_mysz
Strzelaj do neonowych figur geometrycznych. W zależności od ich rodzaju posiadają one wewnątrz mniejsze elementy, które po unieszkodliwieniu uwalniają jeszcze mniejsze elementy.

Neon Blaster

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (333)
Gra Galaxy Warriors
Gra Galaxy Warriors
Popularność: 1347
Ocena: 4.57 (7)
Gry strzelanki
Gry_mysz
Uczestnicz w dynamicznych, pełnych akcji bitwach kosmicznych. Strzelaj do statków wroga i unikaj ich pocisków. Zbieraj monety, za które nabędziesz udoskonalenia swojego statku.

Galaxy Warriors

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (1347)
Gra Air Wings
Gra Air Wings
Popularność: 602
Ocena: 3.4 (5)
Gry strzelanki
Gry_klawiatura
Leć i strzelaj do wszystkich obiektów latających. Zdobywaj nowe bronie, bomby i reperuj utracone zdrowie. Na końcu każdego poziomu spotkasz wielkiego i silnego bossa.

Air Wings

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
  (602)

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

Dodano: 2021-03-04 - 08:18 przez Dada

Fajowa gra

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024