darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Worlds Builder


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / Worlds Builder

Gra Worlds Builder

Zagrań ogółem
2093
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,94 (87)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale
Gra na telefonPytajnik
Gry sieciowe gry online

Podobne
gry

Podobne gry
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Gra tymczasowo lub trwale nie działa z powodu zablokowania lub usunięcia jej przez producenta.
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Zarządzaj potężnymi siłami natury, żeby stworzyć z niewielkiej wyspy świat, którego ograniczeniem może być tylko twoja wyobraźnia. Usyp ziemię i oddziel ją od wody, a następnie wznieś góry i podpal wulkany. Wysyp bezkresny piasek, by stworzyć pustynie, a także rozsyp złoto wzdłuż swojej wyspy.

Wznieś potężną cywilizację, zaczynając od zasiewania życia roślinnego, sadzeniu drzew, po proste formy bakterii, aż do stworzenia ludzi.

Poprowadź całą swoją cywilizację od zabobonnych, prymitywnych czasów starożytności i średniowiecza do technologicznych czasów zdobywania kosmosu.

Zdobądź nowe poziomy doświadczenia i rozwoju, które spowodują odblokowanie nowych rzeczy. Nowe rzeczy możesz również odkrywać poprzez łączenie ze sobą żywiołów, albo przedmiotów już posiadanych. Dla przykładu trawa plus kamienie dadzą mech, a trawa plus piasek kaktusy. Zbierz otrzymane rzeczy lub zjawiska, używając do tego łopaty. Łopata przyda ci się również w usuwaniu już wykreowanych rzeczy.

Wydawaj na swoją budowę złote monety oraz klejnoty. Klejnoty przyspieszą twój postęp i dadzą dostęp do niesamowitych funkcji i ulepszeń.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024