darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / War Card


strzałka enter   / Typy gier / Walka na karty z przeciwnikiem / War Card

Gra War Card

Zagrań ogółem
3419
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 3,74 (27)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Wybieraj jedną spośród pięciu kart na turę i zniszcz zamek przeciwnika. Masz trzy rodzaje surowców: złoto, drewno i olej oraz magiczne orby do rzucania czarów. Zwiększ ich przychody na turę rozbudowując kopalnię złota, odkrywając las, budując studnię oleju lub znajdując orby. Do dyspozycji masz katapulty strzelające normalnymi kulami, kulami płonącymi (musisz dysponować olejem) lub stalowymi (musisz mieć budynek kuźni). Katapulty posiadają atak normalny i bezpośredni (direct). Pierwszy uszkadza mur. Kiedy mur będzie całkowicie zniszczony atak zacznie uszkadzać zamek. Bezpośredni jest droższy ale uszkadza zamek z pominięciem muru. Każdy znaleziony orb zwiększa ich przyrost na turę. Przy wystarczającej ilości możesz wybierać karty z czarami, które mocno niszczą zamek w sposób bezpośredni.

Na początku wybierasz sobie poziom trudności, czyli z jak mocno rozbudowanym już przeciwnikiem przyjdzie Ci się zmierzyć. Lista od najłatwiejszego do najtrudniejszego:
- slave
- swordman
- knight
- warior
- paladin
- king
- black dragon


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022