darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Squadz Skirmish


strzałka enter   / Typy gier / Strategie turowe / Squadz Skirmish

Squadz Skirmish

Liczba zagrań:

1299

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,82 (11)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
wsad (strzałki): przesuwanie ekranu

Gry klawiatura i mysz

Opis gry

Turowa strategia, w której będzie trzeba pozbyć się wszystkich pojazdów wroga. Każdy pojazd ma określoną ilość AP (action points - punkty akcji) na turę. Są one zużywane głównie na jazdę i strzelanie. Zielone jasne kwadraty oznaczają, że pojazd może tam dojechać i oddać jeszcze strzał. Zielone przyćmione kwadraty - pojazd może tam dojechać, ale zabraknie mu już punktów akcji na jakiekolwiek strzelanie. Strzał możliwy jest do oddania, jeśli wrogi pojazd zostanie oznaczony czerwonym okręgiem. Jeśli po zakończonej turze jakiemuś pojazdowi zostanie wystarczająca ilość punktów akcji, wejdzie w tryb obronny i może oddać strzał w kierunku zbliżającego się wroga w turze przeciwnika. Zniszczenie wrogiego wehikułu dostarcza Ci nagrodę w postaci gotówki, którą możesz wydać na budowę nowych jednostek lub udoskonalenie już istniejących. Po wybraniu jednostki u dołu po lewej ukazują się ikonki z jej właściwościami, a w szczególności jakie rodzaje pojazdów i przez jakie przeszkody może atakować. Zostawiając trochę punktów akcji po przeprowadzonym ruchu, możesz włączyć tarczę, by otrzymać mniej obrażeń podczas tury przeciwnika.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022