darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Spectromancer: League Of Heroes


strzałka enter   / Typy gier / Walka na karty z przeciwnikiem / Spectromancer: League Of Heroes

Spectromancer: League Of Heroes

Liczba zagrań:

22153

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,35 (165)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Wybierz jedną z klas bohatera i wyrusz do karcianego boju w trybie pojedynczej gry, kampanii lub ligi bohaterów. Celem jest odebranie wszystkich punktów życia każdemu napotkanemu magowi. Wybierz kartę z określonym czarem bezpośrednim lub jednego ze stworów, którego osadzisz na polu bitwy. Jeśli w tej samej kolumnie będzie puste pole, atak karty z jednostką będzie odbierał punkty życia przeciwnikowi. Jeśli nie, atak będzie odbierał punkty życia osadzonemu w tej kolumnie stworowi. Każda przywołana jednostka musi odczekać jedną turę na swoim polu zanim zaatakuje. Klasa Twojego maga decyduje o kartach, jakie posiadasz w talii.

Użycie większości kart wiąże się z kosztem przedstawionym w górnym kwadracie. Kiedy najedziesz na kartę, dowiesz się jakiego typu jest to koszt. Musisz więc posiadać odpowiednie środki w postaci punktów ognia, wody, powietrza, ziemi oraz mocy zależnej od wybranej klasy bohatera.

Jednostki na polu bitwy posiadają punkty ataku (lewy kwadrat u dołu karty) oraz życia (prawy). Zwykle tyle ile jest punktów ataku na karcie, zostanie odebrana taka sama ilość życia jednostce przeciwnika lub samemu przeciwnikowi. Oprócz tego jednostki posiadają cechy specjalne, z którymi warto się zapoznać w okienku pomocniczym przed ich wywołaniem. W ten sposób mogą odbierać życie wszystkim jednostkom lub rywalowi podczas ich wywoływania lub podczas każdej tury. Mogą posiadać również właściwości lecznicze lub odporności na czary, mogą dodawać surowce, redukować ataki, odradzać się, przywoływać automatycznie inne stwory i mieć wiele innych cech i umiejętności. Niektóre z nich mogą nawet szkodzić właścicielowi lub jednostkom po tej samej stronie.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2013-01-20 - 15:23 przez ArtemidaX)

Juhu, przeszłam Lord of Air! Po prostu trzeba ATAKOWAĆ, ATAKOWAĆ I JESZCZE RAZ ATAKOWAĆ! Wtedy Lord of Air osłabnie i sięgnie po ciężką altylerię, a wtedy trzeba się BRONIĆ i ATAKOWAĆ. Mimo, że mi się udało uważam, że to było całkiem trudne... Fajna gierka! Aha, pozdro dla mojej najki - MallyXD<3. :)

Dodano: 2012-11-02 - 16:55 przez MallyXD <3

Taaaa... ja też zgadzam się z Dalią. Tej Lord of Air nie mogłam pokonać za pierwszym razem. Dopiero za trzecim mi się udało. Supcio gra. :)

Dodano: 2012-06-27 - 16:13 przez Franusia Pietruszka

Bardzo popieram Dalię!

Dodano: 2012-06-26 - 15:36 przez Dalia

Ta cała Lord of fair jest niebezpieczna! Walcząc z nią nie bądźcie tak bardzo pewni siebie!

Dodano: 2012-06-26 - 11:04 przez Dalia

Extra gierka! :D

Dodano: 2012-02-03 - 13:40 przez szymon

super gra

Dodano: 2011-09-03 - 17:09 przez konrad

fajna ale długo się ładuje bo mam internet bezprzewodowy i tylko łapie mi sieć 2g

Dodano: 2011-08-28 - 18:05 przez patka

fajna gra

Dodano: 2011-07-18 - 09:39 przez kunrad

super

Dodano: 2011-01-06 - 15:09 przez Thanatos

to fajna gra

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022