darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry defense / Royal Protectors


strzałka enter   / Typy gier / Obrona wieży / Royal Protectors

Gra Royal Protectors

Zagrań ogółem
9599
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 3,64 (28)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
wsad lub strzałki: przewijanie ekranu

Gry klawiatura i mysz

Opis gry

W mrocznej fortecy zrodziło się zło. Umarli powstają z grobu, a orkowie sieją spustoszenie na terenach królestwa. Rozpraw się z hordami stworów. Im dalej będziesz posuwał się na wschód, w kierunku mrocznej fortecy, tym siły wroga będą liczniejsze i potężniejsze. Chroń swojego arcy-maga przed nieprzyjaciółmi. Wynajmuj żołnierzy dla obrony, stawiaj ich na odpowiednich miejscach i rzucaj potężne czary. Kiedy żołnierz będzie wystarczająco doświadczony w boju, możesz podnieść jego poziom, zwiększając czasem znacznie jego umiejętności obronne. Możliwe jest całkowite zablokowanie ścieżki, jednak wtedy wróg będzie atakował żołnierzy. Bariera ochronna arcy-maga musi pozostać nietknięta, by zebrać 3 gwiazdki za poziom (i co za tym idzie więcej kryształów na udoskonalenia). Jeśli nadal będzie istniała, otrzymasz 2 gwiazdki, a jeśli zostanie zniszczona, jedną.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022