darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Robots Initiate Work Sequence


strzałka enter   / Typy gier / Rozbudowa osady / Robots Initiate Work Sequence

Gra Robots Initiate Work Sequence

Zagrań ogółem
23838
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 2,76 (519)
serce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze pusteserce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Na naszej planecie zamieszkały roboty. Pomóż im zebrać wszystkie potrzebne surowce do wykonania wszystkich zadań na każdym z poziomów. Do dyspozycji masz energię, metal, kryształy i gaz. Energia jest potrzebna do większości wykonywanych zadań. Musisz zawsze zadbać by jej nie zabrakło. Buduj domy dla pracowników, bądź usuwaj przeszkody w celu zdobycia kolejnego robota. Postaraj się na samym początku zdobyć jak najwięcej rąk do pracy, wtedy postęp jest dużo szybszy. Po lewej stronie masz pasek z czasem. Musisz się w nim zmieścić jeśli chcesz pomyślnie ukończyć poziom. Dodatkowo pasek ten jest podzielony na trzy części. Oznacza to, że jeśli zmieścisz się w pierwszej części, otrzymasz złote oznaczenie, w drugiej - srebrne i odpowiednio w trzeciej - brązowe. Zorganizuj zatem pracę w najlepszy z możliwych sposobów, by ukończyć poziom jak najszybciej się da.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

Dodano: 2014-08-31 - 11:12 przez kondzio

ok gra

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022