darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strzelanki / Revenge of the Kid

Revenge of the Kid

Liczba zagrań:

668

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,00 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pusteserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
← Od 2021 roku wtyczka flash może przestać być obługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.


Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Hanson był w grupie rabusiów o nazwie Condor Crayon. Jednak jej członkowie pewnego dnia zdradzili go. Podczas napadu na pociąg zrobili z niego kozła ofiarnego i uciekli z całą kasą. Teraz wcielasz się w skórę Hansona i postanawiasz dokonać zemsty. Musisz dorwać pozostałych członków gangu: Mitcha, Clinta, Nuneza i Earla. Zanim dotrzesz do któregokolwiek z nich, będziesz musiał pokonać najpierw kilka plansz z rewolwerowcami. Walka z bossem, czyli członkiem gangu polega na pojedynku, w którym trzeba wykazać się refleksem. Uzbrojony jesteś w pistolet, jednak co jakiś czas w twoim wyposażeniu pojawiać się będzie dodatkowa broń. Postaraj się eliminując wrogów nie stracić całego paska ze zdrowiem i wszystkich kul zbyt szybko. Gdzieniegdzie będzie trzeba strzelić odbijając kulę rykoszetem, albo strzelić w jakiś przycisk, bądź dźwignię, by coś otworzyć lub uruchomić.

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

Dodano: 2018-03-24 - 15:25 przez maxpoz

gra nie działa

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021