darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Zgłaszanie problemu z grą

Zgłaszanie problemu z grą Road of Fury: Dessert Strike

Wyślij do nas błąd:     tick tak KROK 1 przepisz kod
    tick tak KROK 2 napisz co się dzieje z grą
          lub jaki element gry nie działa
E-mail. Pole nieobowiązkowe.

              tick tak KROK 3 wyślij zgłoszenie

Jeśli zamieścimy odpowiedź do twojego rozpatrzonego pytania, znajdziesz ją pod linkiem poniżej.

Sprawdź nasze dotychczasowe odpowiedzi na problem z grą Road of Fury: Dessert Strike

Nasze wskazówki:

  1. Zawsze upewnij się, że posiadasz najbardziej aktualną wersję swojej przeglądarki. W tym celu sprawdź jej aktualizację w menu. Używaj przeglądarek Chrome lub Opery. W dalszej kolejności Firefoxa jako ewentualność.

  2. Zaczekaj cierpliwie na załadowanie gry. Niektóre z nich wymagają dłuższego czasu oczekiwania od innych (są większe i dłużej się ładują).

  3. Najnowsze wersje przeglądarek zakończyły obsługę Adobe Flash, zatem nie można już uruchomić starszych gier w tej technologii. Ikonki z grami Flash są oznaczone czerwonym, skreślonym kółeczkiem. Zapraszamy do skorzystania z tysięcy innych gier na klikarnia.pl w aktualnie obsługiwanej technologii HTML 5. Coraz więcej gier jest przekształcanych z Flash na HTML 5, a my staramy się je aktualizować, zatem może się zdarzyć, że niedługo twoja ulubiona gra również zostanie przekształcona na HTML 5.

Każde złoszenie zostanie rozpatrzone. Jednak przy znacznej większości zgłoszeń okazuje się, że gra działa. Upewnij się, że skorzystałeś ze wszystkich przedstawionych powyżej wskazówek.

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2023