darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry gotowanie - Popularne

Gotowanie - wg najczęściej granych
   
Gra Delicious Emily's New Beginning
Gra Delicious Emily's New Beginning
Popularność: 212
Ocena: 3.33 (3)
Gry gotowanie
Gry_mysz
Weź udział w nowej przygodzie z Emily. Jej dziecko Paige jest już nieco starsze, dlatego nasza główna bohaterka zdecydowała się powrócić do prowadzenia swojej restauracji.

Delicious Emily's New Beginning

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
  (212)
Gra Kitchen Bazar
Gra Kitchen Bazar
Popularność: 162
Ocena: 2.8 (5)
Gry gotowanie
Gry_mysz
Zostań najbardziej znanym szefem kuchni w małej budce z żywnością na Manhattanie. Gotuj i przyrządzaj jedzenie dla każdego podczas dużego przemieszczania się ludzi z miejsca na miejsce.

Kitchen Bazar

serce caleserce caleserce 34serce pusteserce puste
  (162)
Gra Cooking Mania
Gra Cooking Mania
Popularność: 137
Ocena: 4 (2)
Gry gotowanie
Gry_mysz
Podawaj różne burgery swoim klientom w zależności od ich zamówień i tego, czego chcą. Usmaż mięso, uważając, by nie trzymać go zbyt długo na patelni, by się nie spaliło.

Cooking Mania

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (137)
Gra Max Mixed Cuisine
Gra Max Mixed Cuisine
Popularność: 123
Ocena: 4 (1)
Gry gotowanie
Gry_mysz
Poznaj kulinarną podróż Maxa, początkującego mistrza kuchni. Wejdź do kuchni Maxa i pomóż mu w tworzeniu pysznych przepisów, umiejętnie łącząc składniki.

Max Mixed Cuisine

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (123)
 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2023