darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Necronomicon 1.8


strzałka enter   / Typy gier / Walka na karty z przeciwnikiem / Necronomicon 1.8

Gra Necronomicon 1.8

Zagrań ogółem
4057
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,43 (47)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Graj szatańskimi kartami, by pokonać swojego przeciwnika za pomocą czarnej magii. Powołuj potwory, które będą raniły go w każdej turze. Posiadasz trzy właściwości, które mogą ulegać zmianie: Taint, Elder Defense i Arcane Power. Pierwsza z nich to klątwa i działa jak trucizna, odbierając pewną ilość punktów zdrowia w każdej turze. Druga to obrona, która działa jak tarcza zmniejszając obrażenia spowodowane atakami przeciwnika, a trzecia Arcane Power zwiększa obrażenia zadawane przeciwnikowi. Każda karta posiada określoną ilość punktów w dolnym prawym rogu. Jest to jej koszt użycia, który pomniejsza Twoją liczbę poczytalności (Sanity). Jeśli ilość Sanity będzie równa zeru lub poniżej zera, zachorujesz na losową chorobę psychiczną. Efekt tego może być, jeśli nie negatywny, to co najmniej dziwny. Celem jest doprowadzenie przeciwnika do zerowej liczby punktów zdrowia.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022