darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Multishop Tycoon

Multishop Tycoon

Liczba zagrań:

1427

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,70 (10)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Począwszy od zwykłej małej budki na wzgórzu, osiągaj zyski i rozbudowuj swój biznes do prawdziwego budkowego imperium. Rozmieszczaj coraz to nowe stoiska w nowych miejscach: szkole, galerii handlowej, plaży i statku. Miejsce decyduje o atrakcyjności sprzedawanych dóbr. I tak na przykład w szkole trudno będzie po wysokiej cenie sprzedawać warzywa, ale za to łatwo hot-dogi.

Każde stanowisko musi mieć codziennie dostarczoną wystarczającą ilość dóbr (stock) po odpowiedniej hurtowej cenie za sztukę (wholesale). Musisz zapłacić za dostarczone do budki jedzenie niezależnie czy się sprzeda, czy też nie. Im większa budka, tym więcej też będziesz musiał zapłacić w niej pracownikowi.

Każdy dzień to łowienie klientów i zbieranie profitów jako rezultat twojej pracy i planowania. Sprawdzaj czy wszystko w budkach się sprzedaje, czy są towary, które ludzie niechętnie kupują. Być może na niektóre rzeczy zrobiłeś zbyt wygórowaną cenę albo towar jest nieatrakcyjny w określonym miejscu.

W mieście (Town Center) możesz zaciągnąć pożyczkę w banku, zobaczyć co nowego w biurze rządu (Government) czy też obejrzeć sobie zdobyte trofea w Hall of Fame. W biurze natomiast możesz wykupić reklamę w gazetach, radiu, bądź telewizji dla wszystkich swoich stanowisk, wyposażyć budki w nowe sprzęty, nowe kolory lub odblokować bardziej zaawansowane stoiska. W biurze też dokonujesz wykupienia praw do kolejnych terenów handlowych. Najważniejszą jednak sprawą (i zrób to jak najszybciej) będzie przeszkolenie wszystkich pracowników w Human Resources, by pracowali szybciej. Bez tego sprzedaż idzie mozolnie i tracisz wielu przechodniów.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021