darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry rpg / Minions, Monsters and Madness

Minions, Monsters and Madness

Liczba zagrań:

317

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (2)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
← Od 2021 roku wtyczka flash może przestać być obługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.


Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Zbierz drużynę najlepszych bohaterów i zdobywaj z pomocą ich umiejętności bitewnych i magicznych kolejne obszary królestwa. Przechodź na nowe poziomy doświadczenia i zyskuj nowe umiejętności. Pokaż wrogom swoją siłę, by w końcu położyć kres całemu wrogiemu imperium i jego na pozór niepokonanego władcy.

Używaj ciosów w czasie walki wskazując na nieprzyjaciela, któremu chcesz zadać obrażenia. Następnie klikaj w momencie pojawienia się w okienku na dole bloków, by atak był mocniejszy i by zwiększyć obrażenia kombo. Używaj ataków magicznych, bądź zaklęć. Będą one czerpać twoją energię magiczną, czyli manę. Na niektórych terenach nie będzie wrogów. Będzie trzeba jednak przeczytać o co tam chodzi i podjąć najwłaściwszą decyzję. Jeśli dopisze ci szczęście zdobędziesz trochę fiolek ze zdrowiem, inne cenne przedmioty i złoto.

Pierwszą mapę stworzono, by pokazać ci możliwości gry i wroga, z którym musisz się zmierzyć. Właściwą przygodę rozpoczynasz od poziomu drugiego z jednym tylko bohaterem bez doświadczenia.

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021