darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry rpg / Hack, Slash, Crawl

Gra Hack, Slash, Crawl

Zagrań ogółem
4670
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,62 (142)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
1-8: rzucanie czarów

Gry mysz

Opis gry

Wkrocz do podziemi, gdzie czeka Cię długa walka z licznymi potworami i szkieletami. Na początku wybierz dwie klasy swojego bohatera w zależności od tego czy chcesz postawić na atak, obronę, wytrzymałość, szybką regenerację zdrowia, ataki magiczne czy odporności na pewien rodzaj uszkodzeń. Następnie wyrusz w przygodę do mrocznych lochów, podążając według mapy do kolejnych zejść niżej, przy których będzie czekał na Ciebie silny boss. Zdobywaj coraz lepsze przedmioty, doświadczenie i nowe poziomy postaci, po przejściu których możesz udoskonalić jedną z czterech umiejętności: siłę podnoszącą zadawane przez Ciebie obrażenia fizyczne, wytrzymałość zwiększająca ilość punktów zdrowia i ich regenerację w czasie, moc zwiększającą ilość punktów energii przeznaczonej na czary (mana) i ich regenerację oraz intelekt, który uczyni z Twych czarów jeszcze groźniejszą broń.

Jeśli zginiesz będziesz musiał wyruszyć w przygodę od nowa, jednak żaden poziom nie będzie już wyglądał tak samo (gra losowo dobiera wrogów i korytarze). Im dalej zajdziesz do momentu swej śmierci, tym lepszy tytuł otrzymasz. Tytuł ten posłuży Ci do zwiększenia statystyk nowej postaci, która wyrusza w nową podróż (im wyższy tytuł, tym lepsze statystyki). Możesz go zaznaczyć przy wyborze klas - maksimum 2 tytuły. Dzięki temu następnym razem będzie Ci nieco łatwiej.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2011-09-12 - 21:39 przez smoczek

buuuu

Dodano: 2011-04-09 - 17:45 przez wojtek45235326325647

10/10.5 hehehe!

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022