darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / FishTopia Tycoon


strzałka enter   / Typy gier / Wędkowanie / FishTopia Tycoon

Gra FishTopia Tycoon

Zagrań ogółem
1164
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 2,83 (6)
serce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze pusteserce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Poławiaj ryby i przechodź na kolejne poziomy doświadczenia. Zarzucaj wędkę i staraj się omijać wszelkie wodne przeszkody. Kiedy natrafisz na rybę, zahacz o nią i wyciągnij. Im większa ryba, tym bardziej będzie ciągnąć w dół i tym więcej będziesz musiał się naklikać. Po udanym połowie, wystaw swoje ryby na sprzedaży. Ustal cenę i kliknij na każdej z ryb RESTOCK, by pokazać ją klientom. Za zarobione pieniądze możesz kupić wyposażenie, pozwalające ci łowić coraz większe okazy w coraz bardziej efektywny sposób. Odblokuj nowe łowiska i nowe tereny przechodząc na coraz wyższe poziomy doświadczenia. By przejść na kolejny poziom musisz wykonać wyznaczone ci w Questach zadania.Każdy wchodzący do marketu klient nabija ci konto. Możesz podnieść cenę (Change Ticket Price) za wejście, ale musisz mieć więcej do zaoferowania, by nie odstraszać chętnych. Zdziwisz się co napotkasz w wodzie po pewnym czasie grania.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022