darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry sportowe / Fishing Hunting For Trophy


strzałka enter   / Typy gier / Wędkowanie / Fishing Hunting For Trophy

Fishing Hunting For Trophy

Liczba zagrań:

6588

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,20 (55)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Wędkowanie pośród pięknego łona przyrody i cudownych widoczków. Zasiądź na chwilę w tym spokojnym miejscu i postaraj się wyławiać coraz większe ryby.

Zarzuć wędkę i jak tylko zobaczysz szarpnięcie spławika, próbuj ją wyciągnąć. Wyciąganie musi się odbywać w zakresie poziomego paska. Jeśli przekroczysz któryś z jego końców, ryba urwie się i ucieknie. Im większa ryba, bym dłużej będziesz z nią walczył. Lepszą wędką możesz wyciągać większe ryby w krótszym czasie.

Za każdą wyłowioną sztukę otrzymasz pieniądze oraz punkty doświadczenia. W lewym górnym rogu znajduje się pasek doświadczenia. Zdobywaj "skill points", by przejść na kolejny poziom umiejętności. Im wyższy poziom, tym więcej rzeczy będzie dostępnych w sklepie. Poziom odkrywa również nowe łowiska. Wybierz mapę i strzałkami u dołu przejdź do nowego miejsca.

Wędka: im droższa, tym krótszy czas wyciągania większych ryb.
Żyłka i haczyk (żeby przejść do sekcji haczyków, wybierz w sklepie "fishing tackle", a następnie "hooks" na podzakładce niżej): od nich właściwie zależy maksymalny ciężar ryby, jaką możesz wyciągnąć. Jeśli chwyci dużo cięższa ryba, stracisz haczyk lub zerwiesz żyłkę.
Kołowrotek i błyskotka: te rzeczy będziesz potrzebował do wędek spinningowych (znajdziesz je w sklepie w podzakładkach "fishing tackle".
Przynęta: od niej zależy jak wielkie ryby będą się chwytać. Jeśli ryba stale zrywa ci haczyk lub żyłkę, znaczy to, że użyłeś przynęty na większe ryby. Kup lepszą żyłkę i haczyk, a jeśli na razie nie możesz, to kup tańszą przynętę.
Jedzenie i napoje alkoholowe: Musisz jeść by łowić. Gdy pasek na środku u góry spadnie do zera, przestaniesz łowić dopóki coś zjesz. Alkohol i odpowiadający poziomowi upojenia pasek u góry po prawej powoduje, że masz więcej szczęścia w chwytaniu większych i bardziej wartościowych ryb. Jednak wyławiasz również wtedy więcej śmieci, takich jak buty, puszki, części garderoby, gałęzie i wiele innych.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022