darmowe gry online na halloween
halloween dynie
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry sportowe / Fishing Hunting For Trophy


strzałka enter   / Typy gier / Wędkowanie / Fishing Hunting For Trophy

Fishing Hunting For Trophy

Liczba zagrań:

6549

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,20 (55)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Wędkowanie pośród pięknego łona przyrody i cudownych widoczków. Zasiądź na chwilę w tym spokojnym miejscu i postaraj się wyławiać coraz większe ryby.

Zarzuć wędkę i jak tylko zobaczysz szarpnięcie spławika, próbuj ją wyciągnąć. Wyciąganie musi się odbywać w zakresie poziomego paska. Jeśli przekroczysz któryś z jego końców, ryba urwie się i ucieknie. Im większa ryba, bym dłużej będziesz z nią walczył. Lepszą wędką możesz wyciągać większe ryby w krótszym czasie.

Za każdą wyłowioną sztukę otrzymasz pieniądze oraz punkty doświadczenia. W lewym górnym rogu znajduje się pasek doświadczenia. Zdobywaj "skill points", by przejść na kolejny poziom umiejętności. Im wyższy poziom, tym więcej rzeczy będzie dostępnych w sklepie. Poziom odkrywa również nowe łowiska. Wybierz mapę i strzałkami u dołu przejdź do nowego miejsca.

Wędka: im droższa, tym krótszy czas wyciągania większych ryb.
Żyłka i haczyk (żeby przejść do sekcji haczyków, wybierz w sklepie "fishing tackle", a następnie "hooks" na podzakładce niżej): od nich właściwie zależy maksymalny ciężar ryby, jaką możesz wyciągnąć. Jeśli chwyci dużo cięższa ryba, stracisz haczyk lub zerwiesz żyłkę.
Kołowrotek i błyskotka: te rzeczy będziesz potrzebował do wędek spinningowych (znajdziesz je w sklepie w podzakładkach "fishing tackle".
Przynęta: od niej zależy jak wielkie ryby będą się chwytać. Jeśli ryba stale zrywa ci haczyk lub żyłkę, znaczy to, że użyłeś przynęty na większe ryby. Kup lepszą żyłkę i haczyk, a jeśli na razie nie możesz, to kup tańszą przynętę.
Jedzenie i napoje alkoholowe: Musisz jeść by łowić. Gdy pasek na środku u góry spadnie do zera, przestaniesz łowić dopóki coś zjesz. Alkohol i odpowiadający poziomowi upojenia pasek u góry po prawej powoduje, że masz więcej szczęścia w chwytaniu większych i bardziej wartościowych ryb. Jednak wyławiasz również wtedy więcej śmieci, takich jak buty, puszki, części garderoby, gałęzie i wiele innych.

Wędkowanie - podobne gry
Gra Fishy Waters
Gra Fishy Waters
Popularność: 737
Ocena: 4,57 (14)
Gry zręcznościowe
Gry_mysz
Kupuj sprzęt wędkarski i wybierz się na połowy ryb. W rybiej encyklopedii poznasz wszystkie gatunki ryb, jakie oferuje gra. Twoim celem jest schwytanie wielkiej ośmiornicy, która połknęła ojca bohaterki.

Fishy Waters

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
  (737)
Gra Sport Fishing
Gra Sport Fishing
Popularność: 3308
Ocena: 4,32 (41)
Gry sportowe
Gry_mysz
Wędkowanie pełne niesamowitych wrażeń. Wybierz kursorem myszki miejsce gdzie chcesz zarzucić spławik. Jeśli ryba nie bierze, wciskaj przycisk myszy i kieruj wędkę w prawo i w lewo, by przesunąć spławik w inne miejsce.

Sport Fishing

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
  (3308)
Gra Super Fishing
Gra Super Fishing
Popularność: 1231
Ocena: 3,44 (9)
Gry sportowe
Gry_mysz
Przyjemne wędkowanie w różnych miejscach z możliwością kupowania wielu rodzajów przynęt w sklepie. Jednak by móc coś kupić, musisz najpierw złowić kilka ryb, by mieć na to pieniądze.

Super Fishing

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
  (1231)
Gra FishTopia Tycoon
Gra FishTopia Tycoon
Popularność: 1157
Ocena: 2,83 (6)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Poławiaj ryby i przechodź na kolejne poziomy doświadczenia. Zarzucaj wędkę i staraj się omijać wszelkie wodne przeszkody. Kiedy natrafisz na rybę, zahacz o nią i wyciągnij.

FishTopia Tycoon

serce caleserce caleserce 34serce pusteserce puste
  (1157)
Gra Fishtopia Tycoon 2
Gra Fishtopia Tycoon 2
Popularność: 1122
Ocena: 4 (5)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Witaj w wędkarskim raju. Poławiaj ryby, a potem sprzedawaj je, by mieć pieniądze na wymarzony sprzęt wędkarski. Wypełniaj Questy, by móc przechodzić na kolejne poziomy doświadczenia.

Fishtopia Tycoon 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
  (1122)
Gra Fishtopia Adventure
Gra Fishtopia Adventure
Popularność: 1068
Ocena: 3 (8)
Gry ekonomiczne
Gry_mysz
Spędź dzień na wirtualnych połowach ryb i przeżywaj swoje wędkarskie przygody. Złap wszystkie rodzaje ryb na jednym punkcie połowu, by odblokować kolejny.

Fishtopia Adventure

serce caleserce caleserce caleserce pusteserce puste
  (1068)
Pokaż wszystkie gry typu wędkowanie

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021