klikemy śmieszne memy gry napis mały
darmowe gry online wakacje letnie
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Farm Frenzy 2

Gra Farm Frenzy 2

Zagrań ogółem
28853
Zagrań dzisiaj
5
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 4,75 (528)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34
Gra na telefonPytajnik
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

gra na telefon
Opis gry

Uzależniająca gra farmerska teraz w pełnej wersji. Zbieraj jajka i przetwarzaj je w budynkach produkcyjnych, by wyprodukować droższe surowce. W dalszych etapach gry będą dochodzić nowe zwierzęta i nowe budynki. Wysyłaj furgonetkę do miasta, by coś sprzedać i samolot, by coś kupić. W głównym menu w sklepie kupuj nowe możliwości rozbudowy budynków, by były bardziej wydajne. Każdy poziom wymaga wypełnienia wszystkich wymaganych zadań. Sztuką jednak jest podołanie im w czasie, który zagwarantuje ci złoty medal.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2023-12-18 - 01:05 przez asiula from asiuland

Trzeci dzień z rzędu siedzę i kontroluję te nieporadne kurczaki, oczy mam tak przekrwione, że nie poznaję się w lustrze - każde mrugnięcie boli z mocą tysiąca słońc; za dwa miesiące sesja, a ja jestem w tyle z materiałem - nie mogę się jednak skupić na nauce, bo całą moją uwagę zajmuje Farm Frenzy 2 i przejście wszystkich leveli, na razie wystarczy mi srebro, ale marzę o złotej randze; nic mi nie daje tyle szczęścia, co ten symulator; najbardziej lubię poziomy gdzie dostajemy dużo czasu (czasem do 9 min!), mogę wtedy spokojnie rozbudowywać swoje gospodarstwo i stopniowo tworzyć mięsne lub mleczarskie imperium; moja przygoda z Farm Frenzy 2 tak naprawdę zaczęła się wiele lat temu, jeszcze za dzieciaka, gierka była wówczas dla mnie za trudna, ale teraz powróciła - jak stary przyjaciel, którego docenia się wraz z biegiem lat, bo trwa przy tobie i podaje rękę w trudnych chwilach; pierwszy raz udało mi się dzisiaj odblokować ptaka, kiedyś było to nie do pomyślenia (jest wart aż 70k); Farm Frenzy 2 cały czas mnie zaskakuje; wiem, że są inne części, ale trochę boję się je ogrywać - obawiam się, że nie dorównają poziomem temu arcydziełu; pamiętam swoje rozczarowanie, gdy światło dzienne ujrzała kontynuacja świetnej gry Penguin Diner - oprócz kultowej muzyki, po pierwowzorze nie zostało nic, bo nic nie mogło dorównać oryginałowi; Farm Frenzy 2 to moje błogosławieństwo i przekleństwo zarówno, powtarzam sobie - jeszcze jedna gra, ostatnie 5 min, ale dobra zabawa trwa dalej, coraz dłużej, wciąż jest jej mało... czuję pewne mentalne kajdany, które mnie tu trzymają, ale noszę je godnie; zaszczytem jest doświadczanie tak rozbudowanego gameplayu; nie wiem, jak długo będzie to jeszcze trwać, oby wiecznie...

Dodano: 2023-09-07 - 14:07 przez Szybki komentarz

Zyje ale co to za zycie, juz nic mnie nie rusza, nie mam sily.

Dodano: 2023-07-29 - 16:15 przez Szybki komentarz

Maszyna do pakowania mięsa nie działa.

Dodano: 2023-07-06 - 20:58 przez Szybki komentarz

Gra super jest.

Dodano: 2023-04-13 - 07:57 przez Szybki komentarz

Pipiszenka i pipuszek polecam.

Dodano: 2023-03-05 - 22:09 przez Szybki komentarz

Super gierka.

Dodano: 2023-03-03 - 14:50 przez Szybki komentarz

Super jest zajmująca.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024