darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Farm Days


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / Farm Days

Farm Days

Liczba zagrań:

92508

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,92 (221)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
Gra tymczasowo lub trwale nie działa z powodu zablokowania lub usunięcia jej przez producenta.
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Uczestnicz w prawdziwym życiu farmerskim w przeuroczej wiosce. Z opuszczonej farmy, zniszczonych budynków i małego skrawka ziemi zbuduj dobrze prosperujące gospodarstwo. Kupuj nowe wyposażenie i nasiona. Kiedy rośliny będą duże, możesz je sprzedać, zarabiając pieniądze na nowe udoskonalenia, budynki, wybiegi dla zwierząt, zwierzęta, drzewa oraz liczne dekoracje. Przetwarzaj surowce, by produkować droższe produkty rolnicze. Posługuj się cały czas tablicą zamówień, by odczytać aktualne zapotrzebowanie i sprzedawać posiadane dobra.

Loguj się każdego dnia, by otrzymać nagrodę. U dołu po prawej masz ustawienia. Tam możesz się przełączać pomiędzy trybem pełnoekranowym. Po lewej stronie masz ikonki z misjami. Za ich wykonanie otrzymasz nagrodę. Poza tym misje pomogą przeprowadzić cię przez wszystkie tajniki gry.

Walutami w grze są monety i farmbaksy. Zdobywasz je na farmie. Możesz je także kupić żeby przyspieszyć swój rozwój, zdobyć unikalne przedmioty i zaimponować swoją doskonałą farmą zapoznanym w grze znajomym.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2016-11-11 - 11:54 przez gabi

ulubiona

Dodano: 2016-10-18 - 19:03 przez Phormia

Fantastyczna gra! :)

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022