darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry rpg Gry z humorem / Epic Cluck

Epic Cluck

Liczba zagrań:

1322

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,97 (29)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Wynajmuj kurczaki o różnej specjalności, by przedarły się przez tereny wroga i wydobyły mnóstwo surowców na udoskonalenia. Jeśli zwiększysz poziom jakiegoś kurczaka, włącznie z jego umiejętnością specjalną, będzie miał on wpływ na twoją drużynę tylko wtedy, kiedy zostanie wcielony do czteroosobowego oddziału. Warto skupić się na ulepszaniu kilku najlepszych kurczaków, zamiast takich, które nie stanowią wartości dla twojego oddziału, lub rzadko są wykorzystywane. Kup budynki na górnych piętrach jak najszybciej. Dzięki nim będziesz miał dostęp do zaawansowanych jednostek, takich jak berserk, arcy-mag, biskup, wyrocznia, naukowiec i innych.

Jeśli brakuje ci jakiegoś surowca na zakupy, bądź udoskonalenie jednostki, kliknij na kurczaka w okularach u góry po prawej, by dokonać wymiany handlowej. Obok masz przycisk do przełączania się między udoskonalaniem, a formowaniem oddziału.

Kurczaki walczą automatycznie. Im większa siła ataku, bądź ścinania, wydobywania, pozyskiwania jedzenia, tym lepsze surowce otrzymasz po natarciu na wroga lub obiekt, według paska po prawej stronie ekranu w czasie trwania walki. W grze istnieją 4 rodzaje ataków: fizyczny: lodowy, ogniowy i rażenie błyskawicą. Każda profesja kurczaka zadaje atak z wybranego rodzaju, bądź mieszany. W czasie walki symbol przy wrogu, lub obiekcie wskazuje na jego największą słabość. Jeśli zatem będziesz często napotykał na nieprzyjaciół z ikonką błyskawicy, postaraj się mieć w oddziale jednostkę z właśnie takim atakiem. Inne rodzaje ataków również będą zadawać obrażenia, jednak mniejsze. Wykorzystuj w czasie walki chowanie się, by przemknąć niespostrzeżenie obok wroga, lub obiektu, zbierając siły, lub czekając na napełnienie się którejś z umiejętności specjalnych. Chowanie zadziała tylko na kilku nieprzyjaciół, bądź obiektów, zanim zostanie wyczerpane.

Celem gry jest przedarcie się przez wszystkie tereny, aż na szczyt wielkiej góry, by skraść skarb należący do wielkiego smoka.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022