darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ekonomiczne / Corporation Inc

Corporation Inc

Liczba zagrań:

5794

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,71 (63)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
strzałki lub wsad: przesuwanie ekranu
Shift (wciśnięty): umieszczanie wielu tych samych osób lub obiektów

Gry klawiatura i mysz

Opis gry

Stwórz, rozbudowuj i zarządzaj biurem, które powinno przynosić Ci coraz większe dochody. Najważniejszą osobą w nim jest pracownik, który zarabia dla Ciebie klikając w guziki na klawiaturze. Żeby jednak dobrze pracował, musi mieć wszystkie udogodnienia i obsługę. Musisz więc zatrudniać jeszcze specjalistów IT, którzy naprawią komputer, biurko lub lampę; sprzątaczy, którzy utrzymają jego stanowisko pracy w czystości; szefów uczących jak pracować bardziej efektywnie; odkrywców wynajdujących biura o lepszym standardzie, pomieszczenia jak łazienka, sala gimnastyczna lub kawiarnia, czy też nowe drogi do awansu, możliwość wyższego wznoszenia pięter lub nowych środków do łatwiejszego przemieszczania się. Im więcej odkrywców, tym szybciej będzie coś wynajdywane lub ulepszane. Oprócz tych osób są jeszcze księgowi, podnoszący zyski o 5% każdy oraz osoby do zwiększania zadowolenia pracowników.

Musisz obserwować co dzieje się w biurze i czego brakuje pracownikom (kliknij na legendę po prawej, by umieć odczytać ikonki nastrojów i potrzeb). Jeśli na przykład zbyt wiele rzeczy na raz jest zepsute, zatrudnij więcej specjalistów IT. Jeżeli sprzątacze nie mogą się wyrobić w ciągu jednej nocy, zwiększ ich ekipę lub przekształć klika biur w pomieszczenia dla nich. Między piętrami musisz zbudować sprawny system transportu, jak np. windy. Po umieszczeniu jakiejś, kliknij na jeden z jej końców i przeciągnij na więcej pięter, by była w pełni funkcjonalna. Jeśli odkrywcy wynajdą nowy typ biura, kliknij na starym biurze, by podnieść jego standard, co przełoży się na wydajność pracowników lub przekształć je w pomieszczenie dla sprzątaczy, specjalistów IT, księgowych lub zabawiaczy, co przełoży się z kolei na ich większy efekt na pracowników.

Każdy pracownik wymaga swojego stanowiska pracy z komputerem, nawet sprzątacz. Na biurkach znajdują się kropki o różnych kolorach, mówiące jaki typ pracownika je zajmuje lub czy jest ono wolne (kolor szary). Jeśli dostosujesz biuro pod daną grupę fachowców, zatrudniaj ich właśnie tam, by zwiększyć ich wydajność. Niekiedy jako nagrodę możesz otrzymać dodatkowe zwierzęta, podnoszące zadowolenie. Zadowolenie możesz również zwiększyć umieszczając w biurach dekoracje lub urządzenia, jak automaty z wodą lub kawą. U dołu na pasku znajduje się aktualny cel, który musisz wykonać. Obok masz możliwość zwiększania lub zmniejszania tempa gry.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

Dodano: 2011-02-05 - 13:52 przez j

kj

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2021