darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Control Craft 2


strzałka enter   / Typy gier / Dominacja i kolonizacja / Control Craft 2

Gra Control Craft 2

Zagrań ogółem
580
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 3,40 (5)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze polserce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
strzałki lewo prawo (A,D): przesuwanie ekranu

Gry klawiatura i mysz

Opis gry

Przejmuj kolejne punkty kontrolne za pomocą swoich komandosów. Przeciągaj myszką żołnierzy z twojego punktu do punktu zarządzanego przez nieprzyjaciela, bądź neutralnego. Zostanie wysłana połowa jednostek. Jeśli chcesz, by zostały wysyłane wszystkie jednostki, przełącz przycisk u góry po lewej. W grze chodzi o jak najszybsze uzyskanie dominacji i kontroli nad danym terenem. Działaj szybko, szczególnie na początku rozgrywki i walcz o punkty kontrolne. Im więcej ich posiadasz, tym większy przyrost wszystkich twoich jednostek. Najlepsza sytuacja jest wtedy, kiedy ten przyrost jest większy od przyrostu wroga.

Na ekranie zarządzania u dołu masz przycisk Forge (Skills). Tutaj ulepszaj swoich komandosów inwestując punkty w podbicie ich właściwości bojowych. Możesz na przykład zwiększyć produkcję komandosów w punktach naziemnych, bądź powietrznych. Możesz zwiększyć ich zdolność ataku, szybkość, albo postawić na usprawnienie któregoś produktu ze sklepu. Po jakimś czasie pojawia się dostęp do takiego sklepu. Możesz tutaj nabywać za zarobione pieniądze jednorazowe dopalacze, których użycie w trakcie walki może przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022