darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Civ Wars 2


strzałka enter   / Typy gier / Dominacja i kolonizacja / Civ Wars 2

Civ Wars 2

Liczba zagrań:

2231

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,89 (19)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
Q: zaznaczenie domów
W: zaznaczenie wież
E: zaznaczenie kryształowych grot

Gry klawiatura i mysz

Opis gry

Rozbudowana gra kolonizacyjna. Przejmuj całkowitą dominację nad powierzonym Ci terytorium. Każdy poziom można przechodzić w wielu trybach (jeśli są dostępne), by zdobyć jeszcze więcej gwiazdek doświadczenia, a przez to więcej punktów umiejętności. Zwróć uwagę na rozmiar budynków - jedne są w stanie pomieścić mniej, a inne więcej Twoich jednostek. Jeśli przyrost osiągnie maksimum w danym budynku, warto je wysłać na atak.

Zarobione punkty ulepszeń inwestuj w zwiększenie, ataku, obrony, prędkości, przyrostu populacji w budynkach (agility) czy zwiększenia umiejętności magicznych. Na drugiej zakładce u góry po lewej masz zaklęcia. Po zdobyciu jakiegoś, przeciągnij je do dołu, by było dostępne w trakcie gry.

Typy budynków:
Dom: generuje jednostki, podstawowa budowla.
Wieża: strzela do wrogich jednostek. Prędkość strzelania zależy od ilości umieszczonych wojowników w jej wnętrzu. Po wysłaniu z takiej wieży jednostek do przejęcia innego budynku, będą one miały bardzo silny atak.
Kryształowa grota: zwiększa regenerację zaklęć, jakie możesz użyć dzięki przyciskom u dołu. Im więcej jednostek w grocie oraz im więcej grot posiadasz, tym szybciej zregenerujesz swoje zaklęcia do ponownego użycia. Po wysłaniu jednostek z kryształowej groty do przejęcia innego budynku, będą one miały znacznie zwiększoną prędkość poruszania się.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022