darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne Gry karciane / Cards Wars


strzałka enter   / Typy gier / Strategie turowe / Cards Wars

Cards Wars

Liczba zagrań:

4883

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,42 (24)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka

Gry mysz

Opis gry

Podbij wszystkie terytoria za pomocą swoich armii, które są reprezentowane przez karty. Atakuj poszczególne prowincje, przesuwając swoje karty na wroga. Masz tutaj możliwość segregowania swoich kart od najsilniejszych do najsłabszych, odwrotnie lub w takim porządku, jak tylko chcesz (kliknij wtedy na swoich kartach). Można też przegrupowywać swoje karty, przenosząc je z jednej prowincji do drugiej.

Każdą prowincję można atakować tylko raz na jedną turę. Jeśli prowincja otrzymała wzmocnienie z sąsiedniej prowincji, nie może ona przeprowadzić kolejnych ataków lub dalej wysłać swoich kart.

Jeśli wykonałeś wszystkie swoje ruchy naciśnij przycisk Next Turn u góry. Wówczas każda Twoja prowincja zostanie wzmocniona o jedną kartę. Opłaca się posiadać jak najwięcej prowincji. Maksymalna ilość kart na jednej prowincji to 7.

Bitwa. W walce (oraz obronie) uczestniczą kolejne karty od wierzchu do spodu. Tylko karta większa u atakującego niż u obrońcy, może wygrać. Przegrywająca karta jest niszczona, a karta, która zwycięża jest pomniejszana o 1 wartość (z wyjątkiem Jockera, który zmienia się w kartę, którą atakuje). Strona, która straciła ponad 50% kart ucieka. Jeśli jest to obrońca, pozostałe karty uciekają na sąsiednie terytorium. Jeśli nie mają gdzie uciec, przepadają.

Wartość kart jest następująca (od największej do najmniejszej): Jocker, As, Król, Dama, Walet, 10, 9, 8 itd. do 2.

Za wygrane bitwy i pokonane karty przeciwnika otrzymujesz doświadczenie. Jeśli masz wystarczająco dużo doświadczenia, możesz użyć jeden z 7 gadżetów wspomagających Twoją walkę:
- Support - do każdej prowincji zostanie dostarczona jedna dodatkowa karta wspomagająca
- Long Leap - Twoje karty będą zdolne przeskakiwać przez prowincje (2 pola)
- Stone Wall - Twoje karty będą walczyć "do ostatniego żołnierza", bez wycofywania się
- Railway - możesz przesuwać swoje karty pomiędzy terytoriami, wielokrotnie, bez żadnych limitów; dzięki temu możesz zbudować potężne umocnienia na frontach
- Spyglass - możesz przeglądać wszystkie karty przeciwników, by lepiej zaplanować swoje ataki
- Shield - Twoje karty otrzymują bonus do obrony +1 (ich wartość jest powiększona o 1)
- Sword - Twoje karty otrzymują bonus do ataku +1
Z wyjątkiem jednorazowego Support, wszystkie wspomagania trwają jedną turę. Po użyciu któregoś z nich stanie się ono droższe, jeśli chcesz je użyć ponownie.

Gra posiada 22 poziomy. W każdym z nich masz określone cele do wypełnienia i warunki zwycięstwa, z którymi musisz się zapoznać. Zdobywaj osiągnięcia i awansuj w randze, by odblokować nowe poziomy.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022