darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Ballistica


strzałka enter   / Typy gier / Balistyczne / Ballistica

Gra Ballistica

Zagrań ogółem
4401
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 3,72 (18)
serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
W 2021 roku wtyczka flash przestała być obsługiwana
i gry oparte nie niej mogą nie działać.
Zapraszamy do grania w tysiące innych gier w nowej technologii HTML5 na klikarnia.pl
Sterowanie

Myszka
Spacja: odpalanie rakiety
strzałki lewo prawo: sterowanie rakietą

Gry klawiatura i mysz

Opis gry

Gra dla jednego lub dwóch graczy. Dysponujesz czołgiem i ustawiasz siłę i kąt strzelania w ten sposób, by jak najcelniej trafić w czołg przeciwnika. Oprócz podstawowego pojedynczego strzału w nieograniczonej ilości, dysponujesz również innymi wynalazkami. Wszystkie z pocisków mają swoje ciekawe, unikalne właściwości, a niektóre z nich, jak na przykład spuszczenie bomby atomowej (Tsarbomb), potrafią niesamowicie dokuczyć przeciwnikowi. Są też takie, które służą do innych celów, niż bezpośrednie uszkadzanie przeciwnika. Na przykład pociski Tracer pozwalają zapoznać się z dokładnymi lokalizacjami upadku pocisku przy zmianie kąta o dwa i cztery stopnie w prawo lub w lewo. Pocisk Ground natomiast służy do wytworzenia kuli ziemi, chroniącej cię przed strzałami nieprzyjaciela. W trakcie gry zapoznaj się ze wszystkimi rodzajami pocisków, by zyskać ogładę w pokonywaniu czołgu wroga.

Na początkowych poziomach masz pełną 100% trajektorię lotu pocisku. Potem na kolejnych, będziesz widział już tylko jej część, co mocno utrudni grę, ale pozwoli na zdanie się na twoje umiejętności. Wtedy też pocisk Tracer zaczyna mieć duże znaczenie. Jeśli zauważysz dogodną osłonę terenową, schowaj się w niej. W trakcie jednej rundy możesz się przemieścić pięciokrotnie.

Masz 2 sposoby na ustawianie siły i kąta pocisku. Pierwszy to myszka. W tym celu musisz najechać kursorem na kółko celownika i przeciągnąć go w żądane miejsce. Drugi to precyzyjne manipulowanie strzałkami u dołu.

W celu ustawienia gry dla dwojga wybierz Duel, a przy wyborze trudności wybierz Human.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2022