klikemy śmieszne memy gry napis mały
darmowe gry online wakacje letnie
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry strategiczne / Awesome Conquest HTML5

Gra Awesome Conquest HTML5

Zagrań ogółem
170
Zagrań dzisiaj
0
Oceń gręPytajnik
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Ocena: 2,50 (2)
serce duze caleserce duze caleserce duze polserce duze pusteserce duze puste
Oceń gręPytajnik
obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
   
zarowka
Sterowanie

Myszka

Opis gry

Masz tylko cztery budynki. Z ich pomocą tworzysz jednostki i czary, które pozwolą podbić ci w końcu całe królestwo. Pierwszy, kopalnia, zatrudnia górników, by wydobywali pieniądze na leczenie, udoskonalanie i kupowanie jednostek. Drugi, budynek budowniczego, jest używany rzadko w przypadku rozbudowy jakiegoś budynku. Jego poziom wpływa na szybkość budowy. Trzeci, świątynia, zatrudnia mnichów do medytowania i tworzenia w ten sposób zielonej many. Wydawaj ją na zaklęcia, niezbędne w czasie bitwy. Czwarty to baraki. Tutaj zatrudniasz, udoskonalasz i leczysz wojowników.

Po każdym wygranym pojedynku możesz usprawnić cechę jednego z budynków, bądź rozbudować go u budowniczego. Rozbudowa wiąże się z możliwością przebywania w nim większej ilości jednostek. Drugi poziom budynków daje możliwość masowego leczenia wszystkich stacjonujących tam pracowników. Trzeci poziom daje z kolei możliwość masowego podnoszenia ich poziomu.

Wszystkie jednostki uzyskują nowy poziom podczas pracy lub walki. Jednak można również kupić większy poziom za pieniądze. Podczas walki staraj się w miarę możliwości wycofywać jednostki (retreat), które odniosły spore obrażenia, by ich nie stracić (zwłaszcza, kiedy są już na wysokim poziomie doświadczenia). Górnicy i mnisi podczas swojej pracy lub medytacji stale tracą na zdrowiu, pamiętaj zatem o stałym ich uzdrawianiu.

Gra jest odnowiona do wersji HTML 5.


Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze


Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj nowy komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Warunki umieszczania i usuwania komentarzy

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania niektórych komentarzy, będącymi zlepkiem słów, zbyt krótkich (z wyjątkami), mało konkretnych, niejasnych, z błędami ortograficznymi, powtarzające się, obraźliwe, ze składnią lub gramatyką odbiegającą od tych stosowanych w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy dotyczących nieprawidłowego działania gry:

1. Zawierających informacje nieprawdziwe (my nie stwierdzimy nieprawidłowości) lub prawdziwe tylko na komputerze piszącego komentarz i tym samym wprowadzające innych w błąd.
2. Jeśli gra została już "naprawiona".
3. Zawierających informacje niemożliwe lub trudne do zweryfikowania (np. o zawieszaniu się gry na poziomie 599-tym).

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 3000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu kategorie tematyczne i mnóstwo podkategorii, by można było lepiej wyszukiwać odpowiadające twoim preferencjom gry. Przykłady to: 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, pasjanse, budowanie wieży, zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Polityka prywatności | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę
| Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony | Test monitora
Klikarnia Copyright 2010 - 2024