darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry logiczne / Woodville Chronicles


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Woodville Chronicles

Woodville Chronicles

Liczba zagrań:

12036

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,95 (20)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Usuwaj kamienie, by pozbyć się wszystkich zakreślonych pól z marmurowymi płytkami i przejść tym samym na następną planszę. Kamienie możesz usuwać na 3 sposoby: przesuwając je względem siebie, łącząc łańcuchem, bądź klikając na jednolity obszar. Sposób ten możesz zmienić u dołu w każdej chwili w zależności od tego jak ci wygodnie. Dodatkowo możesz obracać całą planszą korzystając ze strzałek na jej rogach. U góry masz nieubłaganie upływający czas, w którym musisz się zmieścić.

W zależności od tego który kolor kamieni będziesz usuwał, u dołu zbiera się przyporządkowana do niego energia bonusu. Kiedy się cała uzbiera, wykorzystaj ten bonus, by zrobić duże zamieszanie na planszy i za jednym zamachem usunąć mnóstwo kamieni i płytek.

Po szczęśliwym zakończeniu poziomu możesz jeszcze zagrać w grę bonusową, by zdobyć więcej punktów. Gra bonusowa wykorzystuje pozostały czas i polega na przesunięciu klucza, by doszedł do dziurki. Klucz nie ucieknie nigdy poza czerwoną ścieżkę. Za zarobione punkty kupuj różne obiekty na swojej ziemi, by ją upiększyć i odpowiednio wyposażyć.Trzy w jednej linii - podobne gry

Wizard Land

Wizard Land

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(12026)
Fruita Crush

Fruita Crush

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(22946)
Lost in Reefs

Lost in Reefs

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(28312)
Lamp of Alladin

Lamp of Alladin

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(18203)
Hungry Worms 2

Hungry Worms 2

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(12465)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010