darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / VCR

VCR

Liczba zagrań:

160

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (1)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

wsad: poruszanie się, skakanie (alt. Spacja)
Myszka: chwytanie przedmiotów i przemieszczanie ich
Q: zawieszenie gry
E: przesuwanie czasu wstecz
R: powtórzenie poziomu od nowa


Opis gry

Skomplikowana zabawa dla mózgowców. Przechodź robotem posiadającym specjalne umiejętności przez trudne poziomy. Kombinuj jak się dostać do wyjścia każdego z nich. Cały projekt jest zrobiony na zasadzie odtwarzacza wideo. Możesz robić pauzę oraz przesuwać czas wstecz. Będzie to wszystko oczywiście konieczne, żeby przedostać się na kolejny poziom. Skacz, łap przedmioty i umieszczaj je tak, by kombinować wszelkimi mechanizmami w grze i przełącznikami otwierającymi jakieś drzwi. Gdy cofasz czas lub zatrzymujesz go, wszystko podlega temu czasowi, oprócz ciebie samego. Przedmioty, które złapałeś, również ulegają przemieszczaniu się w czasie, dlatego nie możesz z nimi iść w momencie manipulowania tym czasem. Czerwone przełączniki uruchamiane są gdy na nich staniesz, bądź położysz na nich jakiś przedmiot, natomiast zielone reagują tylko na przedmiot.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010