darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Vampire Trap


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Vampire Trap

Vampire Trap

Liczba zagrań:

2871

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,70 (23)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

W chwilach znudzenia codziennym życiem, potrzebujemy zanurzyć się w świecie fantazji. W świecie, w którym występują dziwne stworzenia. Wyobraź sobie, że umieszczono cię w domu pełnym niebezpieczeństw. I to nie takich zwykłych niebezpieczeństw, ale zagrożeń w postaci żądnych twojej krwi wampirów. Z pewnością każdy chciałby się jak najprędzej stamtąd wydostać bez uszczerbku na zdrowiu.

W starym, opuszczonym domu, usytuowanym z dala od ludzkich oczu, mieszkają trzy wampiry: Demitri, Sandor oraz Zola. Nikt nie śmie nawet zbliżyć się do ich posiadłości, jednak czasem zdarzy się, że zabłąkany podróżny przez przypadek wejdzie do ich domu i wtedy będzie musiał przeżyć spotkanie z wampirami. Wampiry dają zadania i jeśli taki człowiek rozwiąże je pomyślnie, jest wypuszczany. Jeśli natomiast nie uda się to, będzie tam uwięziony na wieczność, a wampiry będą z niego wysysały krew, kiedy tylko staną się głodne.Znajdź obiekty - podobne gry

Everlasting Light

Everlasting Light

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(2110)
Danger Society

Danger Society

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1903)
Camden Market

Camden Market

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2451)
Stamp Collector

Stamp Collector

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2688)
Buried Secrets

Buried Secrets

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1794)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010