darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Throne of Power


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Throne of Power

Throne of Power

Liczba zagrań:

1886

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

W wielkim holu znajduje się potężna sala tronowa, w której stoi Tron Mocy. Tron został ustawiony przez bogów. Jest on wykorzystywany przez nich do oficjalnych ceremonii. W komnacie gromadzą się boskie siły, dające poczucie ogromnej władzy. Wielkie moce wymagają specjalnych środków ostrożności, dlatego tronu pilnuje kilka zaufanych osób. Wykonywanie tego zadania wiąże się z wielką odwagą, ale także z ogromnym zaszczytem.

Ivia jest jedną z opiekunek Tronu Mocy. Jej misją jest obrona tronu. Niestety wrogowie z całego królestwa szykują atak na komnatę. Zadaniem Ivi jest znalezienie najlepszego sposobu obrony. Strażniczka komnaty nie może przecież nikomu pozwolić na niewłaściwe użycie tronu. Atak na tron rozwścieczyłby bogów i wprowadził chaos w królestwie.

Wraz z dwojgiem swoich wiernych przyjaciółek, Neliny i Amuli, nasza bohaterka chce znaleźć przedmioty, które posłużą im w obronie tronu przed tymi, którzy chcą go wykorzystać do niecnych celów.Znajdź obiekty - podobne gry

Halloween Mansion

Halloween Mansion

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1170)
Spooky Masquerade

Spooky Masquerade

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1629)
Fury of the Mountain

Fury of the Mountain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1596)
Saving The Farm

Saving The Farm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1666)
Soulmates Forever

Soulmates Forever

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1673)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010