darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / The Story of Us


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / The Story of Us

The Story of Us

Liczba zagrań:

2671

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,33 (9)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Znalezienie prawdziwej miłości potrafi dla wielu ludzi być dużym, jeśli nie największym wyzwaniem w życiu. Dla niektórych prawdziwa miłość przychodzi bardzo szybko i łatwo, podczas gdy inni szukają jej niejednokrotnie przez całe życie. Bez znaczenia jakim sposobem się pojawiła i ile trzeba było na nią czekać, bycie zakochanym to najpiękniejsze uczucie na świecie. Czyni nas pełnymi, bogatszymi i szczęśliwszymi. Te wartości mogą być dla nas najważniejszymi w całym życiu.

Doris jest właśnie w swoim siódmym niebie. Spotkała miłość życia w małej, romantycznej wiosce. Od tamtej pory minęło już sporo czasu i ta szczęśliwie zakochana para zdążyła się już zaręczyć. Ten mężczyzna jest dla niej kimś niezwykłym, traktującym miłość bardzo poważnie. Jednakże jedno z jego przekonań mówi, że niektóre rzeczy powinny być czasem nieco żartobliwe, pikantne i stanowić wyzwanie dla drugiej osoby. To dlatego zorganizował dla Doris bardzo ciekawą grę. Narzeczony ukrył sześć wiadomości miłosnych nie tylko w domu, ale i w całej posiadłości. Ta szczęśliwa dziewczyna stoi zatem przed niełatwym zadaniem. Żeby dowiedzieć się co czuje do niej jej narzeczony musi znaleźć wszystkie sześć wiadomości. Pomóż jej się z tym uporać.Znajdź obiekty - podobne gry

The Smugglers Harbor

The Smugglers Harbor

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2206)
Forbidden Fortress

Forbidden Fortress

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(2389)
Spooky Fortress

Spooky Fortress

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(3192)
Grandmas Birthday

Grandmas Birthday

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1733)
Arrows of Love

Arrows of Love

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(2307)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010