darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / The Mystery Hour


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / The Mystery Hour

The Mystery Hour

Liczba zagrań:

1744

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (4)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Karnawał w Wenecji cieszy się ogromną popularnością i wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem. Całe miasto wówczas ożywa i przygotowuje się do licznych przebieranek, pokazów i występów. Liczne bale maskowe, przejażdżki gondolami i obiady przy świecach i latarenkach są jego częścią.

Brenda przyjechała do Wenecji na karnawał już kilka dni przed tym, jak całe miasto zamieni się w jeden wielki, magiczny bal. Dzisiaj jednak wszystko się rozpocznie. Brenda pragnie mieć doświadczenie bycia zupełnie inną osobą choć jeden raz. Wdziała już na siebie maskę i zdecydowała się na długą przechadzkę po mieście. Miejsce to jest bardzo zatłoczone i każdy nosi jakąś maskę. Niektóre z tych masek są prawdziwymi dziełami sztuki.

Gra ma formę quizu i po każdym z etapów każe odpowiedzieć na proste pytanie w języku angielskim. Jeśli źle odpowiesz, będzie trzeba wskazać ukryte obiekty na tej samej scenie jeszcze raz. Zbierasz tu również karty do pasjansa, który będzie na końcu gry.Znajdź obiekty - podobne gry

Travel and Discover

Travel and Discover

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1745)
Stone Temple Treasure

Stone Temple Treasure

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1260)
The Great Restaurant

The Great Restaurant

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1440)
Labyrinth Canyon

Labyrinth Canyon

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1509)
Moving In

Moving In

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1640)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010