darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry strategiczne / The King's League: Emblems

The King's League: Emblems

Liczba zagrań:

443

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 2,83 (6)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze pusteserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

P R O P O Z Y C J A   D O B R E J   G R Y

P R O P O Z Y C J A   D O B R E J   G R Y


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wystawiaj swoich gladiatorów do walk w turniejach, by na końcu przygody być na tyle mocnym, by zmierzyć się z najsilniejszymi w lidze królewskiej. Czas na wstąpienie do ligi królewskiej jest ograniczony. Musisz zebrać w niecałe 2000 dni 8 emblematów za wygrane turnieje ligowe. Wybieraj ligi, w których jeszcze nie masz emblematu, musisz zakończyć je wszystkie 8, niekoniecznie na pierwszym miejscu, ale też nie na ostatnim. W tym czasie rób wszystko, by jak najlepiej wytrenować swoich żołnierzy oraz zdobyć jak najwięcej pieniędzy i kryształów na udoskonalenia. Uczestnicz w questach, zdarzeniach losowych oraz wygrywaj planowane boje ligowe. Zaglądaj do jaskiń i grot, by zdobyć cenne przedmioty i artefakty. Ulepszaj jednostki, dając im usprawnienia ogólne dla ich klasy, bądź wznoś poszczególnych wojowników na wyższy poziom. Rozbuduj budynki, by zyskać z nich jak najwięcej, by odblokować nowe miejsca rekrutowania wojaków, nowe miejsca dla questów oraz by uskutecznić treningi. Zajmuj kolejne wioski, a raz w miesiącu przyniosą ci dochody w postaci złota i kryształów.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010