darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / The Fortune Island


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / The Fortune Island

The Fortune Island

Liczba zagrań:

1578

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,65 (31)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Piraci są bardzo fascynujący i ciekawi, dlatego często są głównymi bohaterami w licznych filmach, grach i książkach. Ci mężczyźni, a nierzadko też kobiety, których trudno zrozumieć, jeśli chodzi o sposób życia i filozofię, są prawdziwymi przestępcami. Spędzają dni i noce na statkach próbując obrabować zamożnych ludzi oraz siejąc postrach. Nikt nie może im zaszkodzić, bo nikogo się nie boją.

Wśród pirackiej rodziny zawsze znajdzie się ktoś, kto chce być głośniejszy i bogatszy niż inni. Właśnie taką osobę poznamy w naszej dzisiejszej grze. Elma, nasza piracka dama chce oszukać wszystkich pozostałych członków załogi i zdobyć tylko dla siebie wielką fortunę. Nasza bohaterka zrobi wszystko, aby być bogata.

Elma jest jednym z członków załogi piratów, której celem jest odnalezienie Wyspy Fortuny. Jest to wyspa, na której ukryte są dwa królewskie statki pełne drogich i wartościowych rzeczy. Elma chce być pierwszą, która rozejrzy się po terenie i spróbuje znaleźć drogocenne przedmioty, zanim dowiedzą się o tej wyspie inni członkowie załogi. Wejdź zatem na piracką łódź i rozpocznij przygodę!Znajdź obiekty - podobne gry

Ghosts Gathering

Ghosts Gathering

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(2219)
Waves of Love

Waves of Love

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1931)
Kitchen Secrets

Kitchen Secrets

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1277)
Dangerous Lies

Dangerous Lies

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1362)
Railway Crime Patrol

Railway Crime Patrol

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1430)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010