darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / The Forgotten Museum


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / The Forgotten Museum

The Forgotten Museum

Liczba zagrań:

1346

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,65 (17)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Muzea są bardzo ważnymi instytucjami w naszych czasach. Gromadzą wiele skarbów i sekretów dotyczących historii kraju, sztuki oraz kultury. Dzięki nim można podróżować w czasie, odwiedzać różne miejsca i ludzi, odkrywać interesujące rzeczy i nigdy się nie nudzić.

Z powodu licznych kradzieży, muzea muszą mieć świetny system bezpieczeństwa, który działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Złodzieje lubią odwiedzać muzea, szczególnie w nocy, kiedy są zamknięte, stwarzając przez to wielkie kłopoty ich właścicielom i menedżerom. Dlatego też menedżerowie i kuratorzy celowo zachowują pewne tajemnice przed zwiedzającymi i skrywają cenne eksponaty za zamkniętymi drzwiami. Dotyczy to również naszej dzisiejszej gry.

Carol jest profesjonalnym fotografem. Gdy robiła zdjęcia w miejskim muzeum, nagle dostrzegła ukryte drzwi. Postanawia, że musi zobaczyć, co się za nimi skrywa. Jej odkrycie bardzo ją zafascynowało, ponieważ drzwi prowadzą do zamkniętej częściami miejskiego muzeum, gdzie wciąż znajdują się bardzo drogie eksponaty. Wraz z przyjaciółmi Carol postanawia, że musi zwiedzić tę tajemniczą część.Znajdź obiekty - podobne gry

The Invisible Village

The Invisible Village

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1099)
Throne of Power

Throne of Power

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1886)
Halloween Mansion

Halloween Mansion

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1170)
Spooky Masquerade

Spooky Masquerade

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1629)
Fury of the Mountain

Fury of the Mountain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1596)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010